Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

IPAD Tamiri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

İÇİNDEKİLER

TamirBurada

iPad tamiri yalnızca sertifikalı servislerde uzman teknik personeller tarafından yapılması gereken bir hizmetidir. Yetkin olmayan ellerde cihazınız ile ilgili maddi ve manevi problemin boyutu daha da büyüyebilir.

Günlük hayatta sıklıkla kullanmış tabletlerimiz birçok neden ile çeşitli arızalarla karşılaşabiliriz. Gerek kullanıcı hataları gerekse üretim hatalarından kaynaklı oluşan arızaların, maliyetleri göz önüne alındığında  yeni cihaz alımlarının maliyet çarpanından dolayı çoğunlukla onarım tercih ediliyor.

Sektörde Tamirburada farkı ile, iPad tablet tamiri model fark etmeksizin uzman ekiplerimizce sağlanmaktadır.

iPad Tamiri

iPad tamiri tüm modellerde verdiğimiz teknik servis hizmetleri arasında yer alır. Servisimize gelen arızaların bazıları ekranın kırılması, kablosuz ağın algılanamaması ve dokunmatiğin çalışmaması gibi sayılmaktadır. Tüm iPad arızaları konusunda hizmet veren sertifikalı teknisyenlerimiz cihazınızın teslimi sonrasında gerekli incelemeleri yaparak sorunun tespit edilmesi ve arızanın giderilmesini sağlayacaktır.

Tamirburada Türkiye’nin en iyi tablet  tamiri firmalarındandır. iPad tamir ve değişim işlemlerinde orijinal parçalar kullanılarak aynı sorunun tekrar yaşanmasının önüne geçilecektir. Amacımız teknik servis desteğini en verimli hale getirmektir. Bu anlamda yaptığımız tüm işlemler garanti kapsamında yer almaktadır.

Tamir Burada Güvencesiyle Garantili Parça Kullanımı

iPad tamiri esnasında kullanılan yan sanayi parçaların cihazın diğer parçalarıyla uyumlu çalışmaması söz konusu olacağından zarar verebilme ihtimali vardır. Bu nedenle tamir işleminde ucuz olsun diye yan sanayi parçaların kullanılmasını tercih etmemelisiniz.  

Tamir Burada

iPad Tamiri Süreci Nasıldır?

Tamiri yapılacak cihaz teknik servisimize getirildiğinde müşterinin şikayetleri doğrultusunda inceleme yapılır. İnceleme neticesinde cihazdaki sorun tespit edilerek maliyet belirlenir ve onarım için gerekli onay alındıktan sonra tamir işlemi başlatılır.

iPad Tamiri Nasıl Yapılır?

iPad tamiri sadece profesyonel teknisyenler ve kurumsal firmalarda yapılması gereken tamir hizmetidir. Kullanılan her parçanın orijinal olması bizim için önemlidir, ancak isteğe bağlı olarak yan sanayi ürünlerin kullanılması da mümkündür. Tamirburada.com olarak uzman kadromuzla hizmet verirken teknisyenlerimiz sorun ve sorunun kaynağı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler konusunda sizi aydınlatacaktır. Şeffaf çalışma prensibimiz sayesinde arızalı iPad sorunlarınıza kalıcı çözüm sağlarız.

Ücretsiz Kargo Servisi

iPad servisi olarak cihazınızdaki sorun ne olursa olsun çözüm sağlarız. Üstelik bunun için mağazamızı ziyaret etmenize gerek yoktur. Verdiğimiz profesyonel tamir hizmetinden herkesin yararlanabilmesi için ücretsiz kargo imkanı da sağlamaktayız. Cihazınızı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine giderek teslim edip bize ücretsiz ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınız teslim alındıktan sonra arızanın tespiti yapılıp fiyat bilgisi paylaşılacaktır. Eğer fiyat konusunda onay alınmazsa cihazınız tekrardan aynı gün içinde kargolanacaktır.

iPad ön cam değişimi ve tamiri nasıl yapılır?

iPad ön cam değişimi en sık yapılan arıza onarım işlemleri arasında yer alır. Ekranın kırılması sonucunda yapılan bu işlemde dokunmatik panel değiştirilir. Değişim işlemi 4-6 saat arasında değişiklik gösterir.

İpad tamiri

sıkça sorulan sorular

İşlem görmüş iPad tamir ediliyor mu?

Önceden işlem görmüş olan cihazlarda kabul sürecimiz daha farklı işler. Bir cihaza bilinçsiz şekilde yapılmış müdahaleler daha sonrasında farklı problemlere neden olacağından cihazınızı bu alanda yetkin olmayan  kişilere dokundurmamanız yerinde olacaktır.

iPad servis ve tamir işlemleri ne kadar sürer?

Tamir işlemlerinde süreç arızanın nerede ve ne boyutta olduğuna göre değişir. Örneğin batarya değişimi 30 dakika gibi kısa bir sürede yapılırken ekran değişimi 4-6 saati bulmaktadır. Servisimizdeki yoğunluk ve yedek parça kullanımı tamir sürecini etkileyecektir.

iPad Servis ve Tamir işlemlerinde kullanılan parçalar orjinal mi?

Teknik servisimizde kullandığımız yedek parçalar orjinal ve birinci sınıf muadil ürünlerdir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde alternatif talep edilirse yan sanayi ürünlerde kullanılabilmektedir.

iPad açılmıyor ne yapmak gerekir?

Tabletinize görüntü gelmiyorsa muhtemelen anakart üzerinde bulunan görüntü entegrelerinde yada iç ekran lcd kısmında hasar söz konusu olmuştur. Bu problemin çözülebilmesi için cihazın detaylı bir şekilde incelenmesi ve problemin ona göre çözümlenmesi gerekir.

iPad çabuk şarj bitiyor ne yapmalıyım?

Elektronik cihazların ortak sorunu şarjların kısa sürmesidir. iPad şarj süresi en uzun olan cihazlar arasında yer alır. Eğer anakart güç kontrol ünitesinde sorun varsa bu durumda şarj çabuk bitecektir. Aynı şekilde cihazınızın bataryası kullanım süresini tamamlamış olabilir. Gerekli ölçümler  sonucunda bu arızaları kolaylıkla tespit edebiliyor ve arızalı bölgenin onarımı gerçekleştiriyoruz.

iPad servisi işçilik ve yedek parça garantisi var mı?

iPad teknik servisi hizmetimizde yapmış olduğumuz işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçalar 6 ay garanti kapsamında yer almaktadır.

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.