Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Tamiri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

İÇİNDEKİLER

TamirBurada

Huawei Tamiri Hizmet Akış Prosedürümüz

Huawei, android cihaz kategorisinde global ölçekte en çok tercih edilen ve satılan cep telefonu ve tablet markalarının en önemlilerinden biridir. Huawei tamiri, servisimizde garanti süresi dolmuş veya kullanıcı hatası kaynaklı garanti dışı kalmış cihazlarda hizmet sunmaktadır. 

Resmi distribütör garantisi devam eden huawei akıllı telefonların bazı durumlarda garantileri devam etse bile, darbe, düşme, kasada eğrilik, sıvı teması vb. fiziksel hasarlar sonucunda garanti dışında kalmaktadır. Bu gibi durumlarda tamir burada servisi profesyonel hizmet ve teknik destekler sunmaktadır.

 Tamirburada, huawei telefon tamiri, bakım ve onarımında uzman, sertifikalı ve donanımlı tamir laboratuvarları ile hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Huawei telefon tamiri hizmetleri tamir burada firmasının son derece profesyonellikle onarım yaptığı bir markadır. Huawei telefon tamirinde tarafımızdan hizmet alabilir ve ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Huawei Tamiri Hizmetleri

Huawei ekran değişimi, ekranda darbe, ön ekran kırılması, sıvı teması, ekranda boydan boya yeşil  çizgi çıkması, ekranda siyah noktalar, dokunmatiğin kendi kendine basması veya hiç basmaması vb. arızalarda huawei ekran değişimi için müşterilerimiz tamir burada servisinden ekran değişim talebinde bulunmaktadır. Bu ve benzer durumlarda tam orjinal ve tamir burada tarafından  onaylı a kalite ekranlar tercih edilmektedir. Ekran değişimi sonrasında telefon ilk günkü gibi  gibi problemsiz çalışmaya devam eder ve altı ay tamir burada garantili olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresinde oluşabilecek arızalarda kullanıcı kaynaklı kırık, çatlak ve sıvı teması gibi bulgular yok ise cihaz garanti kapsamında tekrardan ekran değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılır.

Huawei ön cam değişimi, darbe, düşme ve kasılma sonucunda ekran üst camında oluşan çatlaklarda ekran iç lcd kısmında siyah leke, lcd pixel sorunu, ekranda yeşil çizgi, benek, dokunmatik arızası gibi sorunlar yok ise huawei ön cam değişimine uygundur. Ön cam değişimi, ekran lcd panelinin tamamının değişmesine göre yarı yarıya uygun bir onarım işlemidir. Huawei ön cam değişiminden sonra telefon ekranı eskisi gibi sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca altı ay servis garantili olarak garanti belgesi ile birlikte teslim edilir. Ekranda garanti süresi içerisinde oluşabilecek arızalarda kullanıcı kaynaklı bir hata olmadığı takdirde garanti dahilinde ön cam değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılır. 

Huawei batarya değişimi, batarya kullanım kaynaklı ve fiziksel hasarlar gibi çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilir. Genellikle batarya hücrelerinin kurumasıyla ilk günkü gibi uzun süreli kullanım sağlayamaması ile batarya ömrünü tamamladığını anlayabiliriz. Batarya değişimi genellikle şarjın çok kısa sürede bitmesi, batarya şişmesi, batarya doluyken telefonun kapanması, telefonun aşırı ısınması gibi durumlarda değişimi uygun görülmektedir. Teknik servisimize batarya değişimi için başvuran kullanıcıların cihazlarına batarya değişim öncesinde  şarj entegresi kısa devre kontrolü ve anakart kısa devre kontrolü yapılır. 

Cihazın bataryasında sorun olmayıp anakartında oluşan bir kısa devre durduğu yerde şarjı tüketebilir buda kullanıcıyı batarya arızası gibi yanıltabilir. Bu sebepten ötürü tamir burada batarya değişimi yapmadan önce kesinlikle kısa devre testleri yapılmaktadır.

Tamirburada servisinde Orjinal, A kalite ve yüksek amperli batarya olarak 3 çeşit batarya stoklarında mevcuttur. Bataryaların arasındaki farklar ve özellikleri  tarafınıza bildirilir ve bir seçim yapmanız istenir. Yapacağınız seçime göre batarya değişimi işlemi gerçekleştirilir.

Huawei batarya değişimi işlemi sonrasında telefonun şarj süresi ilk günkü gibi uzun ve sağlıklı çalışır ve 6-12 ay arasında servis garantili olarak teslim edilir. Bu süre içerisinde batarya şişmesi, bataryanın hızlı bitmesi, ısınma vb. durumlar oluşursa ücretsiz olarak tekrar değişimi yapılmaktadır.

Huawei arka cam değişimi, cihazın kasa kısmında yer alan kozmetik ve şık görünmesini sağlayan kısımdır. Arka camın değişim sebepleri darbe, düşme, ağır hasarlar, derin ve kılcal çizikler vb. fiziksel hasarlar sonucunda meydana gelen kırık, çizik, darbe, aşınma  sonucu arka cam değişimine ihtiyaç duyulur. Huawei arka cam hasarlarının tamir yada onarımı  mümkün değildir. Yeni bir arka kapak değişimi ile tamir işlemi tamamlanmaktadır.

Huawei arka cam değişiminde orjinal ve birinci sınıf yan sanayi arka camlar kullanılır. Arka cam değişimi işleminde kapak yapıştırılırken 3M bant kullanılır ve sıvı conta takılır işlem sonu suya karşı dayanıklılığını devam ettirmesi için pres makinesinde 30 dk kadar bekletilir.

Huawei şarj soketi değişimi, telefonun bataryasının sağlıklı bir şekilde şarj dolumu yapmasını ve pc üzerinden resim video ve dosya alışverişini sağlayan kısımdır. şarj soketi fiziksel hasarlar ve üretim hataları gibi çeşitli sebeplerden ötürü bozulabilir. Bu sebepler genellikle sıvı teması, soketin aşırı zorlanması sonucu kırılması, şarj soketi ısınması, ve soket ayaklarında soğuk lehim gibi sebeplerden ötürü değişimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Huawei şarj soketi değişimi, tamir burada tarafından son derece profesyonel ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Şarj soketi değişiminde orjinal ve a kalite parçalar kullanılır. Şarj soketi değişimi altı ay servis garantili olarak yapılır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalarda garantili olarak tekrar destek verilir.

Huawei hoparlör değişimi, akıllı telefonlarda  müzik, video ve uygulamaların seslerini dışarıya aktarılmasını sağlayan kısmıdır. Telefon hoparlörü darbe, düşme, toz, kir, ve sıvı teması sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucunda bozulabilir. Hoparlör sesi cızırtılı, hoparlör patlaması, eskisi kadar net çıkmama ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar meydana gelebilir.  

Huawei hoparlör değişimi, tamir burada tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu tamir işleminde orjinal ve tamir burada tarafından onaylı a kalite hoparlör kullanılır. hoparlör değişimi 180 gün süre ile tamir burada garantisi altındadır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz olarak tekrar değişim garantisi verilir.

Huawei ahize değişimi, Ahize, sesli aramalarda görüşme sırasında karşı tarafın sesinin size ulaşmasını sağlayan kısımdır. Telefon ahizesi bazı durumlarda bozulabilir. Bu sebepler genellikle darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucu bozulmalıdır. Ahize sesinin cızırtılı, tizli ses, ahizenin patlaması, eskisi kadar net ses çıkmama ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz.  Ahize değişimi orjinal ve tamirburada tarafından onaylı a kalite ahize kullanılır. Her iki parçanın da 180 gün süre ile garanti altına alınmaktadır.  Garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek arızalarda ücretsiz olarak tekrar onarımı yapılarak sorun ortadan kaldırılır.

Huawei mikrofon değişimi, Mikrofon, Sesli ve görüntülü aramalarda sesin karşı tarafa iletilmesini sağlayan kısımdır. Ayrıca ses kaydı gibi özelliklerde mikrofon aracılığı ile yapılmaktadır. Telefon mikrofonu darbe, toz, kir, veya sıvı temas sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucunda bozulabilir.

 Mikrofonun sesinde cızırtı, tiz, karşıya sesin boğuk gitmesi, eskisi kadar net iletilmemesi ve sesin karşıya hiç gitmemesi gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. Mikrofon değişiminde orjinal ve kaliteli yan sanayi  mikrofon kullanılmaktadır. Parça seçimi için kullanıcıya farkları anlatılır ve hangisini seçeceği kullanıcıya bırakılır ve onayı alındıktan sonra tamir işlemine  başlanır. 

Mikrofon değişimi sonrası 180 gün garantili olarak yapılır ve kullanıcıya garanti belgesi ile birlikte teslim edilir. Bu süre zarfında oluşabilecek mikrofon sorunlarında garanti dahilinde tekrardan tamiri yapılır.

Huawei arka kamera değişimi, çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilir. Bu sebepler ise genellikle darbe, düşme, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda meydana gelen mercek çatlakları ve kamera sarsıntıları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu hasarlar sonrasında meydana gelen  olası sonuçlar şunlardır; telefonun kamerasında lekeler, kamerada siyah noktalar, odaklama sorunları, kameranın açılmaması, eskisi kadar net çekim yapamaması, kamerada titreme vb. durumlarda huawei arka kamera değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Tamir burada servisinde orjinal ve a kalite arka kamera seçenekleri ile profesyonel ve son derece güvenilir bir şekilde bu sorunlara çözüm sunmaktadır.

Huawei ön kamera değişimi, bazı durumlarda bozulabilir ve çalışmayabilir. Bu durumlar genellikle darbe, ağır hasarlar, sıvı teması sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar, ve kamera sarsıntısı sonucu mekanizma problemleridir. Kamera arızasının onarımı mümkün değildir. Yeni bir kamera ile değişimi ile tamir işlemi çözümlenir. Ayrıca ön kamera genellikle ekran kırılmaları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bunun sebebi ön kameranın ekranın hemen alt katmanında konumlanmasından kaynaklı ilk darbe alan kısımlarındandır. 

Tamir burada servisi huawei ön kamera değişiminde orjinal ve yüksek kalite a kalite ön kamera seçenekleri ile profesyonel ve güvenilir bir  şekilde bu arızaya çözümler sunmaktadır. 180 gün garantili olarak değişimi yapılan ön kamera bu süre zarfında arızalandığı takdirde garanti dahilinde yenisi ile değişimi yapılarak kullanıcısına teslim edilir.

Tamir Burada

Huawei Tamir Fiyatları

Huawei tamir, bakım ve onarım fiyatlarını sitemizdeki huawei tamir kategorisinden inceleyebilirsiniz. fiyatlarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak anlık kur artışlarından kaynaklı bazen fiyatlar değişebilmektedir. Site üzerinden fiyatı inceledikten sonra whatsapp destek hattımızdan veya müşteri temsilcilerimizi arayarak güncel tamir fiyatlarını teyit etmenizi rica ederiz. 

Huawei tamir fiyatlarını belirleyen en yaygın faktörler; parçanın orjinal veya yan sanayi olması, telefonun marka ve modeli, arızanın boyutu ve onarımın zorluğu, güncel dolar kuru vb. durumlardır.

Tamir burada huawei tamirinde büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Ayrıca uzun yıllardır kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ve uygun fiyatlı  tamir hizmetleri sunmak için çok çalışmaktadır.

Huawei Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamir burada huawei tamir, bakım ve onarım hizmetlerine orjinal parça değişimlerine 360 gün, A kalite parça değişimlerinde ise 180 gün garanti vermektedir. Tamir işlemi sonrasında kaşeli ve imzalı olarak bir nüshası belge ve dijital ortamdan garanti formu tarafınıza iletilir. Bu süre içerisinde kullanıcı hatası olmadan oluşan bir arızada servisimize tekrar başvurmanızla hızlı ve öncelikli olarak yeniden onarım işlemi yapılır ve tarafınıza  hızlı bir şekilde teslim edilir. 

Cihazın onarımı yapılamadığı durumlar oluştuğu takdirde ücret iadesi durumu da söz konusudur.

Cihazın garanti dışına çıkmasını etkileyen faktörler şunlardır;

  • Darbe ve düşme sonucu kırılma, ezilme ve çatlak gibi fiziksel hasarlar
  • Sıvı teması sonucu oksit, çürüme vb.
  • Kasada eğrilik, çatlak ve kırıklar
  • Tırnağa gelecek boyutta derin çizikler

Tamirburada - Huawei Teknik Servisi Hizmetleri İstanbul

Tamirburada 12 yıllık  bilgi, birikim ve tecrübesi ile huawei tamiri hizmetlerinde uzman ve donanımlı kadrosu ile farklı servisler tarafından onarımı mümkün değil denilen birçok cihazı dahil onarmayı başarmıştır. 

Servisimizde arıza tespiti işlemleri kesinlikle ücretsizdir. Ayrıca hizmet verdiğimiz tüm cihazların hoparlör, mikrofon, ahize ve kamera tozları gibi tüm periyodik  bakımları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Cihazınızın tamir işlemleri gerçekleştirilirken sizlerin konforu için özel olarak dizayn edilmiş bekleme salonumuzda ücretsiz sıcak ve soğuk içeçeklerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tamir işlemi tamamlanması planlanmış süre içinde wifi, laptop, tablet veya yedek telefon talep edebilirsiniz.

Ayrıca İl dışı ücretsiz kargo seçeneğimizden faydalanabilir…

İstanbul ve yakın illerden ulaşım sağlıyorsanız yerinde servis ve motor kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Huawei tamir hizmetlerimizin tamamı 180 gün ile 360 gün arasında güvencemiz altındadır.

 Tamir hizmeti alan tüm müşterilerimize ekran koruyucu hediyemizdir.

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.