Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Mikrofon Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Mikrofon DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Huawei Mikrofon Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Huawei Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Huawei Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Huawei Mikrofon Değişimi Nedenleri

Mikrofon, Sesli ve görüntülü aramalarda sesin karşı tarafa iletilmesini sağlayan elektronik kısımdır. Huawei mikrofonu darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Mikrofon sesi cızırtılı, tiz, eskisi kadar net iletilmemesi ve sesin karşıya hiç gitmemesi gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

Mikrofon değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe ve düşme gibi fiziksel hasarlar sonucunda telefonun mikrofon bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda huawei mikrofon arızası
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı mikrofon arızası

En yaygın huawei mikrofon değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Huawei mikrofon değişimi süresi, cihazın markası, modeli, cihazın iç yapısının karmaşık olması, servisin iş yoğunluğu durumu, parçanın stok durumu ve servisin son test aşamaları gibi durumlar mikrofon değişimi süresini etkilemektedir. Ayrıca tamir burada servisi mikrofon değişimlerinde sıvı ve toz bantlarını yeniler ve cihazın toz, kir gibi tüm bakımlarını yapmaktadır. Bu işlemler de huawei mikrofon değişim sürecini etkilemektedir.

Tüm bu işlemleri baz alarak huawei mikrofon değişim süresi ortalama olarak 30-60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Mikrofon Değişimi Sunar

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Huawei Mikrofon Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Huawei Mikrofon Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.