Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

iPhone Tamiri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

İÇİNDEKİLER

TamirBurada

iPhone tamiri yalnızca sertifikalı servislerde uzman teknik personeller tarafından yapılması gereken bir hizmetidir. Yetkin olmayan ellerde cihazınız ile ilgili maddi ve manevi problemin boyutu daha da büyüyebilir.

Günlük hayatta sıklıkla kullanmış olduğumuz cep telefonları birçok neden ile çeşitli arızalarla karşılaşabiliriz. Gerek kullanıcı hataları gerekse üretim hatalarından kaynaklı oluşan arızaların, maliyetleri göz önüne alındığında  yeni cihaz alımlarının maliyet çarpanından dolayı çoğunlukla onarım tercih ediliyor.

Sektörde Tamirburada farkı ile, iPhone cep telefonlarınızın tamiri model fark etmeksizin uzman ekiplerimizce sağlanmaktadır.

iPhone Tamiri Servisi Hizmet Akış Prosedürümüz

İPhone tamir servisimiz her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Gelen tüm cihazlar sertifikalı uzman teknisyenler tarafından incelemeye alınır. Bu inceleme ön aşamadır ve amaç cihazdaki sorunun tespit edilmesini sağlayarak en uygun fiyat ve teslim süresinin belirlenmesini sağlamaktır. 

Ön inceleme sonrasında fiyat ve zaman bilgisi paylaşılarak onay alınması halinde arızanın boyutuna ve hassasiyetine göre söz verilmiş zamanda onarım ve test işlemleri gerçekleştirilir, cihazın sorunsuz çalıştığı belirlendikten sonra TamirBurada 6 Ay Garanti Belgesiyle teslim edilir. 

Ücretsiz Kargo İle Cihaz Gönderimi

Tamir Burada yalnızca İstanbul değil Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ücretsiz kargo ile onarım hizmeti sağlamaktadır. Cihazı bize gönderdiğinizde kayıt altına alınarak gerekli incelemeyi yapar arıza ya da onarım konusunda bilgi vererek onay alırız. Onay alınmaması halinde ücret talep edilmeden cihaz kargo ile geri gönderilir. 

“iPhone teknik servis bünyemizde, yapılan tüm onarım/değişim işlemi firmamız garanti kapsamındadır. “

Tamir Burada

iPhone Anakart Tamiri

iPhone anakart değişimi olmayan ancak tamir edilebilir bir parçadır. Cihazın içerisinde bulunan elektronik devre elemanlarının tamamı anakart üzerinde olduğundan cihazınızda karşılaşacağınız sorun anakartta arızanın hangi elemanında yada katmanında olduğuna göre değişkenlik göstermektedir.  İphone anakart tamiri yapılırken kullanılan ekipmanların tamamı son teknolojidir. Ayrıca tamir atölyesi ve teknisyenlerin  kıyafetleri ve kullanılan ekipmanlar tamamen ESD korumalıdır.

Anakart üzerinde yapılan işlemlerde yüksek ısı  kullanıldığından uygun ortam ve ekipman gerekir. Anakart üzerinde yapılan en ufak yanlışlık bile cihazı kullanılmaz hale getirecektir. iPhone teknik servisimizde hizmet veren teknisyenlerimiz % 95 oranında tamir başarısına sahiptir. Cihazınız hiçbir sorunla karşılaşmadan onarılıp teslim edilir. 

iPhone Sıvı Teması Onarımı

İphone sıvı teması onarımı Akıllı telefonlar da herkesin başına gelebilecek bir sorunlardan bir diğeride sıvı temasıdır. Bu durumla karşılaşan kullanıcılar öncelikle en yakın teknik servise başvurması gerekir. Çünkü sıvı teması hızlı müdahale gerektiren bir arızadır. Adeta kanser gibi cihazınızın tüm devrelerine anında yayılabilir ve cihazınızı kullanılmaz hale getirebilir.

Tamirburada sıvı teması tamirinde başarısı %95 oranındadır. Tamirburada.com sıvı teması tamirinde son teknoloji ekipmanları kullanarak telefonunuzdaki verileri kurtarabilir.

iPhone tamiri işlemlerinde en sık karşılaşılan problem cep telefonuna sıvı dökülmesidir. Bazı kullanıcılar cep telefonlarının su geçirmediği gibi yanlış bir düşünceye sahip olduklarından bunu çok fazla önemsemezler. Şöyle bir durum vardır ki su geçirmeyen bir cep telefonu yoktur. Suya dayanıklı cep telefonu vardır. Dolayısıyla bilerek ya da bilmeyerek herhangi bir nedenden dolayı cep telefonuna su girmesi cihazın kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Sıvı temasında hızlı işlem çok önemlidir. Yapmanız gereken cihazınızı kapatarak teknik servisimize getirmektir. Bilmeden yapacağınız her şey cihazın onarım maliyetini yükselteceği gibi geri dönüşü olmayan kayıplara da neden olabilir. 

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişiminde iki türlü işlem gerçekleştirilir. Bunlardan birincisi orijinal ekran, ikincisi ise yan sanayi ekran kullanımıdır. TamirburadaiPhone ekran değişimi işleminde orijinal ekran kullanılmasını tavsiye etse de alternatifleri de tercih edilmesi ihtimaline karşın yan sanayi ürünlerde kullanır.

Orijinal ekranların çözünürlük kalitesi ve kullanım süresi yan sanayilere göre çok daha uzun ve keyiflidir.

iPhone Batarya Değişimi

Telefonunuzun şarjının hızlı tükenmesi bataryanın ömrünün tükendiğini gösterir. Bu tip batarya sorunuyla karşılaştığınızda iPhone tamir servisi desteği alarak bataryanızı yenileyebilirsiniz.  Batarya fiyatları telefonunun modeline göre değişiklik gösterir. İletişim bilgilerimizi kullanarak telefonunuzun modelini belirtip fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

“Telefonunuzun batarya ömrünü uzatmak için cihazınız şarjda iken kullanmamaya ve orijinal olmayan şarj cihazı kullanmamaya dikkat etmelisiniz.”

Batarya işlemlerinde firmamız 6 ay garanti vermektedir.

iPhone Tamiri Fiyatları

iPhone tamiri fiyatları cep telefonunun modeline ve arızanın boyutuna göre değişiklik gösterir. Tamir fiyatı konusunda net bilgi verebilmemiz için cihazınızın ön incelemeden geçmesi ve arızanın tespit edilmesi gerekir. Arıza tespitinin yapılması sonrasında fiyat bilgisi paylaşılarak onay alındıktan sonra tamir işlemi yapılabilir. Tamir için onay alınmadan cihazın onarımına başlanmaz.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone kamera değişimi tüm modeller için yapılmaktadır. Ön kamera, arka kamera, kırılmış kamera, siyah ekran gibi sorunlarda arızalar 30 dakika içerisinde giderilerek cihazınız teslim edilir.

6 Ay Garantili Yedek Parça Kullanımı

Apple iPhone tamir sürecinde kullandığımız tüm yedek parçalar firmamız garantisi kapsamındadır. Cihazınızda yaptığımız değişimden kaynaklı meydana gelen arızalarda 6 ay firma garantisi sağlamaktayız.

Tamirburada'nın

Hizmet Verdiği Markalar

iphone apple logosu tamir burada
Samsung Telefon Tamiri
xiaomi tamiri
huawei tamiri
oppo tamiri
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.