Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Oppo Tamiri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

İÇİNDEKİLER

TamirBurada

Oppo Tamiri Hizmeti

Oppo, son zamanlarda türkiye pazarında olça popüler hale gelen bir akıllı telefon markasıdır. Kullanıcılar tarafından severek kullanılan ve tercih edilen birçok modeli mevcuttur. Oppo telefon modelleri yüksek performans, şık ve kaliteli tasarımları, batarya performansları ve yüksek çözünürlüklü kamera özellikleriyle bilinmektedir. Fakat her ne kadar kaliteli cihazlar üretmiş olsada elektronik ve çok hassas parçalardan oluştuğu için çeşitli arızalar oluşabilmektedir.

 2 yıl resmi garantisi devam eden oppo akıllı cep telefonların bazı durumlarda garanti süresi devam etsede, darbe, düşme, kasada eğrilik, sıvı teması vb. fiziksel hasarlar sonucunda kullanıcı kaynaklı hasarlar sonucunda garanti dışında değerlendirilmektedir. Bu gibi durumlarda tamir burada servisi profesyonel hizmet ve teknik destekler sunmaktadır.

Tamirburada, Oppo Tamirinde profesyonel ve uzman servis desteği sunmaktadır. Bu markanın telefon tamiri hizmetleri tamir burada firmasının son derece profesyonellikle onarım yaptığı bir markadır. Oppo telefon tamirinde tarafımızdan hizmet alabilir ve ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oppo Tamir Hizmetleri Kapsamı

Oppo ekran değişimi, ekranda darbe, ön ekran kırılması, sıvı teması, ekranda boydan boya yeşil  çizgi çıkması, ekranda siyah noktalar, dokunmatiğin kendi kendine basması veya hiç basmaması vb. arızalarda müşterilerimiz tamir burada servisinden ekran değişimi talebinde bulunmaktadır. Bu ve benzer arızalarda tam orjinal ve tamir burada tarafından  onaylı yüksek kaliteli yan sanayi ekranlar tercih edilmektedir. Ekran değişimi sonrasında telefon ilk günkü gibi  gibi problemsiz çalışmaya devam eder ve altı ay tamir burada garantili olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresinde oluşabilecek arızalarda kullanıcı kaynaklı kırık, çatlak, ekran çıtası kalkması ve sıvı teması gibi bulgular yok ise cihaz garanti kapsamında tekrardan ekran değişimi hizmeti ile sorun ortadan kaldırılır.

Oppo ön cam değişimi, darbe, yere düşme ve kasılma sonucunda ekran üst camında oluşan hasarlarda, ekran lcd kısmında siyah leke, lcd pixel sorunu, ekranda boydan boya yeşil çizgi, siyah benek veya nokta, dokunmatik arızası gibi sorunlar yok ise oppo ön cam değişimi işlemi için uygundur. Ön cam değişimi, ekran lcd panelinin tamamının değişmesine göre yarı yarıya uygun bir tamir hizmetidir. Oppo ön cam değişiminden sonra telefonun performansında olumsuz bir durum oluşmaz. Ayrıca altı ay garantili olarak onarımı yapılmaktadır. Ekranda garanti süresi içerisinde oluşabilecek arızalarda kullanıcı kaynaklı bir hata olmadığı takdirde garanti dahilinde ön cam değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılır. 

Oppo batarya değişimi, batarya genellikle düzensiz şarj, yan sanayi şarj aksesuarları kullanımı, telefonu şarjda kullanmak, şarj entegresi arızası,  darbe ve kullanım kaynaklı hatalardan dolayı bozulabilir. Batarya arızaları genellikle batarya hücrelerinin kuruması ile meydana gelir. Batarya değişimi genellikle şarjın çok kısa sürede bitmesi, bataryanın şişmesi, batarya doluyken telefonun kapanması, telefonun aşırı ısınması gibi durumlarda değişimi yapılmaktadır. Teknik servisimize oppo batarya değişimi için başvuran kullanıcıların cihazlarına batarya değişim öncesinde  şarj entegresi kısa devre kontrolü ve anakart kısa devre kontrolü yapılır. 

Cihazın bataryasında sorun olmayıp anakartında oluşan bir kısa devre durduk yere yerde şarjı tüketebilir buda kullanıcıyı batarya arızası gibi yanıltabilir. Bundan dolayı tamir burada batarya değişimi öncesinde kesinlikle kısa devre kontrolleri yapmaktadır.

Tamir burada servisinde Orjinal, A kalite ve yüksek amperli batarya olarak üç farklı batarya seçeneği mevcuttur. Bataryaların birbirleri arasındaki farklar ve özellikleri  tarafınıza ayrıntılı olarak bildirilir ve bu doğrultuda  bir seçim yapmanız istenir. Bütçeniz doğrultusunda  yapacağınız seçime göre teknisyenlerimiz tarafından batarya değişimi işlemi gerçekleştirilir.

Değişim,  işlemi sonrasında telefonun şarj süresi ilk günkü gibi uzun ve sağlıklı çalışır ve 6-12 ay arasında servis garantili olarak tarafınıza ibraz edilir. Bu süre içerisinde bataryada oluşan arızalarda ücretsiz olarak tekrar değişimi yapılmaktadır.

Oppo arka cam değişimi, cihazın kasasının bir parçası olan ve arka kısmında yer alan telefonun şık ve kaliteli bir görünüme sahip olmasını sağlayan kısımdır. Arka camın en yaygın değişim sebeplerine örnek olarak; darbe, düşme, ağır hasarlar, derin ve kılcal çizikler vb. fiziksel hasarları verebiliriz.  Bu hasarlar sonucunda meydana gelen kırık, çizik, darbe, aşınma, arka kapak renk atması gibi durumlarda arka cam değişimine ihtiyaç duyulur. Oppo arka cam hasarlarının ne yazık ki tamir ve onarımı  mümkün değildir. Genellikle yeni bir arka kapak değişimi ile tamir işlemi tamamlanmaktadır.

Oppo arka cam değişim işleminde orjinal ve yüksek kalite yan sanayi arka camlar tercih edilmektedir. Arka cam değişimi işleminde yapıştırma aşamasında 3M bant kullanılır ve sıvı conta takılır işlem sonu suya karşı dayanıklılığını sürdürebilmesi için pres makinesinde 30-45 dk kadar bekletilir.

Oppo şarj soketi değişimi, telefonun bataryasının optimize bir şekilde dolum yapmasını ve bilgisayar yardımıyla resim, video veya dosya alışverişini sağlayan elektronik kısımdır. Şarj soketi fiziksel hasarlar ve üretim hataları gibi çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak bozulabilir. Bu sebeplere örnek olarak  sıvı teması, soketin aşırı zorlanması sonucu kırılması, şarj soketi ısınması ve soket pimlerinde soğuk lehim gibi arızalardan kaynaklı olarak şarj soketi değişimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Oppo şarj soketi değişimi, tamir burada tarafından profesyonel ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Şarj soketi değişiminde orjinal ve yüksek kalite a kalite parçalar kullanılır. Şarj soketi değişimi altı ay servis garantili olarak yapılır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalarda kırık ve sıvı teması olmadığı takdirde garantili olarak tekrar destek verilir.

Oppo hoparlör değişimi, akıllı telefonlarda müzik, video ve uygulamaların seslerini dışarıya aktarılmasını sağlayan elektronik kısımdır. Telefon hoparlörünün bozulmasında en yaygın faktörlere örnek olarak; darbe, düşme, toz, kir, ve sıvı teması sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucunda bozulabilir. Bu arızalar sonucunda hoparlör sesinde cızırtı, hoparlör patlaması, seslerin eskisi kadar net çıkmaması ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar meydana gelebilir.  

Oppo hoparlör değişimi, tamir burada firması tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu tamir işleminde orjinal ve yüksek kaliteye sahip a kalite parçalar kullanılır. hoparlör değişimi 180 gün süre ile tamir burada garantisi altındadır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz olarak destek verilir.

Oppo ahize değişimi, sesli aramalarda görüşme esnasında karşı tarafın sesinin size ulaşmasını sağlayan elektronik kısımdır. Telefon ahizesi kullanıcı kaynaklı veya üretim hataları kaynaklı bazı durumlarda bozulabilir. Bu sebepler genellikle darbe, tozlanma, aşırı kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucu oluşan arızalardır. Ahize sesinin cızırtılı, tizli ses, ahizenin patlaması, karşı tarafın sesinin eskisi kadar net duyulmaması ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz.  Ahize değişimi orjinal ve  a kalite parçalar kullanılır. Her iki kalitede olan parçanın da 180 gün süre ile garanti altına alınmaktadır.  Garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek arızalarda ücretsiz olarak destek verilmektedir.

Oppo mikrofon değişimi,  Sesli ve görüntülü aramalarda sesin karşı tarafa optimize bir şekilde iletilmesini sağlayan elektronik  kısımdır. Ayrıca ses kaydı gibi özelliklerde mikrofon aracılığı ile yapılmaktadır. Telefon mikrofonunun arızalanmasında ki en yaygın faktörler şunlardır; darbe, toz, kir, veya sıvı teması sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucunda bozulabilir.

 Mikrofonun sesinde cızırtı, tiz, sesin karşı tarafa boğuk gitmesi, eskisi kadar net iletilmemesi ve sesin karşıya hiç gitmemesi gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. Mikrofon değişiminde orjinal ve kaliteli yan sanayi  mikrofon kullanılmaktadır. Parça seçimi için kullanıcıya parçaların farkları detaylı olarak anlatılır ve hangisini seçeceği kullanıcıya bırakılır ve onayı alındıktan sonra tamir işlemine  başlanır. 

 Mikrofon değişimi 180 gün garantili olarak yapılır ve kullanıcıya garanti belgesi ile birlikte ibraz edilir. Bu süre içerisinde oluşabilecek mikrofon sorunlarında ücretsiz olarak destek verilmektedir..

Oppo arka kamera değişimi, genellikle darbe, düşme, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda meydana gelen mercek çatlakları ve kamera sarsıntıları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu hasarlar sonucunda ortaya çıkan olası sonuçlar şunlardır; telefonun kamerasında lekeler, kamerada siyah noktalar, odaklama sorunları, kameranın açılmaması, eskisi kadar net çekim yapamaması, kamerada titreme vb. durumlarda Oppo arka kamera değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Tamir burada servisinde orjinal ve yüksek kalite arka kamera seçenekleri ile profesyonel ve  güvenilir bir şekilde bu sorunlara çözüm sunmaktadır.

Oppo ön kamera değişimi, kamera  bazı durumlarda bozulabilir ve çalışmayabilir. Bu durumlar genellikle darbe, düşme sonucu hasarlar, sıvı teması sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar, ve kamera sarsıntısı sonucu mekanizma problemleridir. Kamera arızasının onarımı mümkün değildir. Yeni bir kamera ile değişimi ile tamir işlemi çözümlenir. Ayrıca ön kamera genellikle ekran kırılmaları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bunun sebebi ön kameranın ekranın hemen alt katmanında bulunmasından kaynaklı ilk darbe alan kısımlarındandır. 

Tamir burada servisi oppo ön kamera değişiminde orjinal ve yüksek kalite a kalite ön kamera seçenekleri ile profesyonel ve güvenilir bir  şekilde bu arızaya çözümler sunmaktadır. 180 gün garantili olarak değişimi yapılan ön kamera bu süre içerisinde arızalandığı takdirde garanti dahilinde yenisi ile değişimi yapılarak kullanıcısına teslim edilir.

Oppo Tamir Fiyatları

Oppo telefon tamiri, bakımı ve onarımı fiyatlarını sitemizdeki oppo telefon tamir kategorisinden inceleyebilirsiniz. fiyatlarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak anlık kur artışlarından kaynaklı bazen fiyatlar değişebilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden  fiyat ve gerekli bilgileri inceledikten sonra whatsapp destek hattımızdan veya müşteri temsilcilerimizi arayarak güncel tamir fiyatlarını teyit etmenizi rica ederiz. 

Oppo tamiri  fiyatlarını belirleyen en yaygın faktörler; parçanın orjinal veya yan sanayi olması, telefonun marka ve modeli, arızanın boyutu ve onarımın zorluğu, güncel dolar kuru vb. durumlardır.

Tamir burada Oppo tamirinde büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Ayrıca uzun yıllardır kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ve uygun fiyatlı  tamir hizmetleri sunmak için çok çalışmaktadır.

Oppo Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamir burada Oppo tamir, bakım ve onarım hizmetlerine orjinal parça değişimlerine 360 gün, A kalite parça değişimlerinde ise 180 gün garanti vermektedir. Tamir işlemi sonrasında kaşeli ve imzalı olarak bir nüshası belge ve dijital ortamdan garanti formu tarafınıza iletilir. Bu süre içerisinde kullanıcı hatası olmadan oluşan bir arızada servisimize tekrar başvurmanızla hızlı ve öncelikli olarak yeniden onarım işlemi yapılır ve tarafınıza  hızlı bir şekilde teslim edilir. 

Cihazın onarımı yapılamadığı durumlar oluştuğu takdirde ücret iadesi durumu da söz konusudur.

Cihazın garanti dışına çıkmasını etkileyen faktörler şunlardır;

  • Darbe ve düşme sonucu kırılma, ezilme ve çatlak gibi fiziksel hasarlar
  • Sıvı teması sonucu oksit, çürüme vb.
  • Kasada eğrilik, çatlak ve kırıklar
  • Tırnağa gelecek boyutta derin çizikler

Tamirburada - Oppo Teknik Servisi Hizmetleri

Tamirburada 12 yıllık  bilgi, birikim ve tecrübesi ile Oppo tamiri hizmetlerinde uzman ve donanımlı kadrosu ile farklı servisler tarafından onarımı mümkün değil denilen birçok cihazı dahil onarmayı başarmıştır. 

Servisimizde arıza tespiti işlemleri kesinlikle ücretsizdir. Ayrıca hizmet verdiğimiz tüm cihazların hoparlör, mikrofon, ahize ve kamera tozları gibi tüm periyodik  bakımları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Cihazınızın tamir işlemleri gerçekleştirilirken sizlerin konforu için özel olarak dizayn edilmiş bekleme salonumuzda ücretsiz sıcak ve soğuk meşrubatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca tamir işlemi tamamlanması planlanmış süre içinde wifi, laptop, tablet veya yedek telefon talep edebilirsiniz. Ayrıca İl dışı ücretsiz kargo seçeneğimizden faydalanabilir…

İstanbul ve yakın illerden ulaşım sağlıyorsanız yerinde servis ve motor kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Oppo tamir hizmetlerimizin tamamı 180 gün ile 360 gün arasında güvencemiz altındadır.

 Tamir hizmeti alan tüm müşterilerimize ekran koruyucu hediyemizdir.

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.