Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Oppo Kasa Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

KASA DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Oppo Kasa Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Oppo Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Oppo Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Oppo Kasa Değişimi Nedenleri

Oppo cep telefonu kasası, cihazın dış gövdesini oluşturan kısımdır. Kasa, cihazın iç aksam parçalarını darbe, düşme ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlardan korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca cihazın kozmetik görünümü içinde çeşitli tasarımlarla üretilir. Kasa genellikle cihaz modelinin kalitesine göre plastik, metal, titanyum, alüminyum, mika ve cam gibi maddelerden üretilir. Güncel modellerin bazılarıda suya ve toza dayanıklı olarak tasarlanır buda cihazın daha dayanıklı ve kullanışlı olmasını sağlar. Günümüzde kasa faktörü cihaz seçiminde çok büyük önem taşımaktadır. Kibar ve zarif kasa tasarımları en çok tercih edilenlerdir.

Oppo kasa değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Zamana bağlı aşınma, çizilme ve deformasyonlar sonucu değişim
  • Kasa ezilmesi ve kasa yamulması
  • Darbe, düşme, sıvı teması, oksitlenme gibi hatalar sonucu kasa değişimi
  • İsteğe bağlı olarak renk değişimi 
  • Üretim  hatalarından kaynaklı sorunlar

Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Oppo kasa değişimi süresini belirleyen faktörlere örnek olarak; cihazın modeli, yeni çıkan bazı cihazların  iç yapısının karmaşıklığı, servisin iş yoğunluğu, parçanın stok durumu, tamir sürecini etkileyen faktörlerdendir. Ayrıca tamir burada firması kasa değişimi sonrası sıvı teması ve toza karşı dayanıklılığının devam etmesi için toz ve sıvı bantlarını yenilemektedir.

Oppo kasa değişimi sonrasında servisimizde ücretsiz olarak tüm periyodik bakımları yapılmaktadır. Bu süreçlerde tamir süresini etkilemektedir. 

Tüm tamir aşamalarını baz alarak ortalama bir süre verecek olursak 1-2 saat gibi kısa bir süre içinde oppo kasa değişimi süreci tamamlanmaktadır.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon kasa Değişimi Sunar

Tamiri hizmetlerimizin hepsinde Tamirburada markasının kalitesini hissedeceksiniz. Biz yaptığımız işin arkasındayız. Oppo Kasa Değişimi hizmetimiz 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Aklınızda hiçbir soru kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edin.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.