Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Samsung telefon Tamiri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

İÇİNDEKİLER

TamirBurada

Samsung Telefon Tamiri Hizmetlerimiz

Samsung, telefon pazarında yer alan en köklü markalardan biridir. Yıllardır üretmiş olduğu yüksek kaliteli ve gelişmiş özellikleri ile akıllı telefon kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ancak tüm akıllı telefonlar gibi, samsung’un akıllı telefonlarında da zaman zaman bir takım arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar, donanımsal ve yazılımsal sorunlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tamirburada  sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına her markanın alanında uzman teknisyenleri çalışmaktayız. Orjinal ve A kalite yedek parçalar ile 180 gün garantili olarak onarım hizmeti verilmektedir.

Tamir Burada

Samsung telefon tamirinde en yaygın arızalar şunlardır:

Samsung ekran değişimi, ekran kırığı,mürekkep akıntısı,pixel atması,dokunmatik arızaları vb. hatalar sonucunda değişimine ihtiyaç duyulur ve tamir burada tarafından bir saat gibi kısa bir süre içerisinde altı ay garantili olarak onarılmaktadır. Ekran değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.Ayrıca ekran değişimi sonrasında ekran koruyucu tarafımızdan hediye edilmektedir.

Samsung ön cam değişimi, ön cam kırığı, dokunmatik arızaları,ön camda aşınma ve çizikler sonucunda ön cam değişimine ihtiyaç duyulmaktadır ve tamir burada tarafından iki saat gibi kısa bir süre içerisinde altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Ön cam değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır. Ayrıca ön cam değişimi sonrasında ekran koruyucu tarafımızdan hediye edilmektedir.

Samsung batarya değişimi, zamanla batarya hücrelerinin kurumasıyla veya      bataryanın kullanım süresinin dolmasıyla, batarya eskisi kadar uzun süre kullanım sağlayamaz.Batarya değişiminde en sık karşılaşılan arızalar,batarya şişmesi,bataryanın yüzdesinin sürekli inip çıkması,pil yüzdesi dolu iken açılıp kapanması,aşırı derecede ısınma,cihazın restart yapması vb. problemlerle karşılaşılmaktadır.

Tamirburada tarafından 30 dk gibi kısa bir süre içerisinde 1 yıl  garantili olarak samsung  batarya değişimi işlemi gerçekleştirilmektedir. Batarya değişimi  esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır. Batarya değişimi sonrasında sıvı ve toz bantları servisimiz tarafından yenilenmektedir. Ayrıca,tamir işlemi sonrasında ekran koruyucu tarafımızdan hediye edilmektedir.

Samsung arka cam değişimi, genellikle darbe,düşme,baskı vb. fiziksel hasarlar sonucunda kırık ve çatlaklar sonucunda değişimine ihtiyaç duyulan bir tamir çeşididir. 

Tamirburada tarafından 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Arka cam değişimi  servisimizde pres makinesi ile yapılmaktadır,arka cam pres makinesi kapağın tam olarak kasaya oturmasını ve ileriki süreçte açılma yapmamasını sağlamaktadır.Arka cam değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında ekran koruyucu tarafımızdan hediye edilmektedir.

Samsung kasa değişimi, cihazın ekran haricindeki tüm görünen kısmı kasaya dahildir. Kasa genellikle darbe,düşme,baskı,sıvı teması vb. fiziksel hasarlar sonucunda değişime ihtiyaç duyulmaktadır. Kasa değişiminde cihazın ekran ve anakartı hariç tüm iç aksam parçaları değişmektedir. Ayrıca son zamanlarda çiziklerden rahatsız olan veya renk değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılarda kasa değişimini tercih etmektedir. Tamir burada tarafından 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde, altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Kasa değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır. Ayrıca kasa değişimi sonrasında ekran koruyucu tarafımızdan hediye edilmektedir.

Samsung şarj soketi değişimi, akıllı telefonlarda en sık arıza yapan bölümlerden olan şarj soketi, genellikle sıvı teması, soketin aşırı zorlanması, şarj kablosunu ters takma,soğuk lehim, oksitlenme vb. fiziksel hasarlar sonucunda şarj soketi değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca cihazınızı şarja taktığınızda kesinti, şarj etmeme, şarj olduğu halde yüzde de aşağı doğru düşme, sokette aşırı ısınma gibi belirtiler var ise şarj soketi değişimi gerekebilir. Tamirburada tarafından 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde, altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Samsung şarj soketi değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.

Samsung hoparlör değişimi, akıllı telefonlarda müzik,video vb. sesleri dışarı vermesini sağlayan hoparlör, kir,toz,sıvı teması ve darbe gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Bu arıza kir ve toz kaynaklı, cızırtılı ses veya çok kısık ses çıkıyor ise filtre temizliği yapılarakta düzelme durumu söz konusudur. Tamirburada tarafından 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde,altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Samsung hoparlör değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.

Samsung ahize değişimi  akıllı telefonlarda sesli arama esnasında karşı tarafın sesini bize ulaştıran ahize, kir,toz,sıvı teması ve darbe gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Bu arıza kir ve toz kaynaklı, cızırtılı ses veya çok kısık ses çıkıyor ise filtre temizliği yapılarakta düzelme durumu söz konusudur. Samsung ahize değişimi  tamir burada tarafından 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde,altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Samsung ahize değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.    

Samsung arka kamera değişimi, günümüzde akıllı telefonların kamera özelliği ön plana çıkmaktadır. Hatta  bazı modellerin arka kamerası profesyonel kamera cihazlarından kaliteli çekim yapabilmektedir. Arka kamera mercek cam yapısından kaynaklı çok hassas bir yapıya sahiptir. Genellikle darbe, düşme ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda, kameranın açılmaması, kamerada siyah lekeler olması,eskisi kadar kaliteli çekim yapamaması, odaklayamama vb. durumlarda arka kamera değişimi gereksinimi duyulmaktadır. Samsung arka kamera değişimi tamir burada tarafından 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde, altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Arka kamera  değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.    

Samsung ön kamera değişimi,   günümüzde akıllı telefonların ön kamera özelliği Görüntülü görüşme yapma ve selfie çekimleri gibi kolaylıkları ile vazgeçilmez bir özellik haline gelmiştir. Ön kamera mercek cam yapısından kaynaklı çok hassas bir yapıya sahiptir.  Genellikle darbe,düşme ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda,kameranın açılmaması, kamerada siyah lekeler olması,eskisi kadar kaliteli çekim yapamaması,odaklayamama vb. durumlarda ön kamera değişimi gereksinimi duyulmaktadır.

Samsung ön kamera değişimi tamir burada tarafından 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde,altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Ön kamera  değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.                    

Samsung mikrofon değişimi, akıllı telefonlarda sesli arama esnasında sesin  karşı tarafa ulaşmasını sağlayan mikrofon, kir, toz, sıvı teması ve darbe gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Karşı tarafa ses çok kısık ses gidiyor ise filtre temizliği yapılarakta düzelme durumu söz konusudur. İşlem 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde, altı ay garantili olarak tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Samsung mikrofon değişimi esnasında kesinlikle veri kaybı oluşmamaktadır.    

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.