Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Samsung Arka Kamera Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Arka Kamera DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Samsung Arka Kamera Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Arka kamera,günümüzdeki teknolojide telefonlarda büyük önem arz etmektedir. Bazı modellerin kamera kaliteleri profesyonel fotoğraf makinesinden bile iyi çekmektedir. Bu gibi özelliklere sahip telefonların arka kameraları kaliteli ve mükemmel oldukları kadar da çok hassas bir mercek ve lens yapısına sahiptirler. Genellikle darbe ve düşme gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanmaktadır.

Samsung Telefon Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Samsung Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Samsung Arka Kamera Değişimi Nedenleri

Arka Kamera değişimi genellikle kullanıcı kaynaklı oluşan arızalardandır. Darbe ve düşme sonucunda oluşur ve tamiri olmaz,parçanın değişimi ile işlem tamamlanır.

Kamera  değişimi gerektiren durumlar; 

  • Darbe,düşme ve sıvı teması sonucu arızalanma
  • Kamera lensi ve merceklerinde oluşan hasarlar
  • Eskisi kadar net çekim yapamama
  • Üretim hatalarından kaynaklı oluşan hatalar

Samsung Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Servisimize Arka kamera değişimi için başvuran müşterilerimizin, merak ettiği konulardan bir diğeri ise Arka kamera değişimi ne kadar sürer sorusudur. Bu sorunun net bir cevabı olmamakla beraber kamera camı değişimleri cihazın modeline göre değişkenlik gösterir. Ancak ortalama değişim süresi 1 saat gibi kısa sürede tamamlanmaktadır.

Teknisyenlerimiz arıza tespiti sonrasında kullanıcıya detaylı bilgilendirme yaparak soru  işaretlerini ortadan kaldırır.

  • Arka kamera çatlağı ve varsa diğer arızaları ile ilgili görseller talep etmeniz durumunda müşteri temsilcimiz tarafından size sunulur.
  • Orjinal veya a kalite yan sanayi arka kamera değişimi arasındaki farklar hakkında bilgi verilir, parça seçimi size bırakılır.
  • Tahmini arka kamera değişim süresi tarafınıza bildirilir.
  • Yapacağınız parça seçimine göre samsung arka kamera değişimi fiyatı bildirimi yapılır ve onayınız istenir.
  • Onay alınmasından sonra işleme başlanır.
  • Ayrıca cihazın içindeki verilerinin durumu hakkında bilgi verilir.

Onay vermeniz durumunda, değişim süreci uzman ekiplerimiz tarafından başlatılır. Tarafınıza bildirilen süre içinde arka  kamera değişimi işlemi tamamlanır.

Tamirburada – 6 Ay Garantili hizmet Sunar

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Samsung Arka Kamera Değişimi Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.