Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Xiaomi telefon Tamiri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

İÇİNDEKİLER

TamirBurada

Xiaomi markası son yılların en çok satılan cep telefonu, tablet ve her türlü elektronik cihaz üretimi yapması ile adından söz ettiriyor. Xiaomi telefon tamiri, teknik servisimizde garanti dışı kalmış cihazlarda ve kullanıcı kaynaklı oluşan arızalarda hizmet sunmaktadır. 

Bazı durumlarda akıllı telefonunuz garanti dışında kalabilir. Genellikle darbe, düşme, sıvı teması ve kullanıcı kaynaklı oluşan fiziksel hasarlar sonucunda yetkili servisler cihazı kullanıcı kaynaklı oluşan hasar olarak görür ve garanti dışı kapsamına alır. Bu durumda servis fiyatlarının yüksek olması sebebi ile kullanıcılar genellikle alanında uzman teknik servislerden destek almayı tercih etmektedir.

Tamir burada, xiaomi telefon tamiri ve diğer markalarda alanında  uzman, eğitimli ve son teknoloji cihazları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Xiaomi telefon tamiri hizmetleri tamir burada firmasının özel ilgi ve profesyonellikle onarım yaptığı bir markadır. Bu alanda tarafımızdan hizmet alabilir ve ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Tamir Hizmetleri

Xiaomi ekran değişimi, darbe, düşme, sıvı teması, ekran çizgi atması, ekranda siyah noktalar, ekran dokunmatiği bozulmaları vb. arızalarda xiaomi ekran değişimi ihtiyacı duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda orjinal ve tamir burada onaylı a kalite ekranlar tercih edilmektedir. Ekran değişimi sonrasında cihaz eskisi gibi sorunsuz çalışır ve altı ila bir yıl arasında garantili olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresinde oluşabilecek arızalarda kullanıcı kaynaklı kırık, çatlak ve sıvı teması gibi bulgular yok ise cihaz garanti kapsamında tekrardan ekran değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılır.

Xiaomi ön cam değişimi, darbe, düşme ve kasılma sonucunda ekran üst camında oluşan çatlaklarda ekran iç lcd kısmında siyah leke, lcd pixel sorunu, benek, dokunmatik arızaları gibi sorunlar olmadığı durumlarda xiaomi ön cam değişimine uygundur. Ön cam değişimi, ekranın komple değişmesine göre çok ekonomik bir işlem olmakla beraber ülke ekonomisine de geri dönüşüm olarak katkı sağlamaktadır. Xiaomi ön cam değişimi sonrasında cihaz eskisi gibi sorunsuz çalışır ve altı ay servis garantili olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresi içerisinde oluşan arızalarda kullanıcı kaynaklı bir hata olmadığı takdirde yeniden ön cam değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılır. 

Xiaomi batarya değişimi, batarya kullanım süresinin zamanla kayda değer azalması ile ortaya çıkan bir durumdur. Batarya değişimi genellikle şarjın çok kısa sürede bitmesi, batarya şişmesi, batarya doluyken telefonun kapanması, telefonun aşırı ısınması gibi durumlarda değişimi uygun görülmektedir. Servisimize batarya değişimi için gelen cihazlara test cihazı ile öncelikle batarya testi, sonrasında cihaz kısa devre kontrolü yapılır. Telefonda kısa devre yok ise batarya değişimi yapılmaktadır. Cihazın bataryasında sorun olmayıp anakartında oluşan bir kısa devre durduğu yerde şarjı tüketebilir buda kullanıcıyı batarya arızası gibi yanıltabilir. Bu sebepten ötürü tamir burada batarya değişimi öncesinde muhakkak kısa devre kontrolü yapmaktadır.  

Xiaomi batarya değişimlerinde, servisimizde A kalite batarya, Yüksek amperli batarya ve orjinal batarya olarak 3 çeşit batarya tarafınıza sunulmaktadır. A kalite batarya standart amperli yan sanayi bataryadır. Yüksek amperli batarya ise standart amperli’nin %30 oranında kapasitesinin yükseltilmiş olan versiyonudur.

Xiaomi batarya değişimi sonrasında cihaz ilk günkü gibi sorunsuz çalışır ve 1 yıl servis garantili olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresi içerisinde oluşan arızalarda kullanıcı kaynaklı bir hata olmadığı takdirde yeniden batarya değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılır. 

Xiaomi arka cam değişimi, genellikle arka camın darbe, düşme, kasılma vb. fiziksel hasarlar sonucunda arka camda oluşan kırık ve çatlaklar sonucu değişimine ihtiyaç duyulur. Xiaomi arka cam kırıldığında tamiri mümkün değildir. Yeni bir arka cam ile değişimi yapılarak tamir işlemi tamamlanmaktadır.

 Xiaomi arka cam değişimi işlemi orjinal veya tamir burada tarafından onaylı birinci sınıf kalite arka camlar kullanılır. Cam değişimi esnasında arka camda 3m bant kullanılır ve sıvı conta ile su sızdırmazlık bantları takılır işlem sonu suya karşı dayanıklılığını devam ettirmesi için pres makinesinde 1 saat kadar bekletilir.

Xiaomi şarj soketi değişimi, cihazın sağlıklı bir şekilde bataryanın doldurulmasını ve pc üzerinden veri alışverişini sağlamaktadır. şarj soketi çeşitli sebeplerden ötürü bozulabilir. Bu sebepler genellikle sıvı teması, soketin aşırı zorlanması sonucu kırılması, şarj soketi tırnaklarında zedelenme ve aşınma, ve soket ayaklarında soğuk lehim gibi sebeplerden ötürü değişimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Xiaomi şarj soketi değişimi, tamir burada tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu tamirde orjinal ve tamir burada onaylı a kalite parçalar kullanılır. Şarj soketi değişimi altı ay tamir burada garantisi altındadır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz olarak tekrar değişim garantisi verilir.

Xiaomi hoparlör değişimi, telefonun müzik ve videolar gibi uygulamaların seslerini dışarıya vermesini sağlayan kısmıdır. Telefon hoparlörü darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Hoparlör sesi cızırtılı, tiz, eskisi kadar net çıkmama ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz.  

Xiaomi hoparlör değişimi, tamir burada tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu tamir işleminde orjinal ve tamir burada tarafından onaylı a kalite hoparlör kullanılır. hoparlör değişimi 12 ay boyunca tamir burada garantisi altındadır. Bu süre içerisinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz olarak tekrar değişim garantisi verilir.

Xiaomi ahize değişimi, Ahize, sesli aramalarda görüşme esnasında karşı tarafın sesinin size ulaşmasını sağlayan kısımdır. Telefon ahizesi darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Ahize sesinin cızırtılı, tiz, eskisi kadar net çıkmama ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz.  Ahize değişimi orjinal ve tamirburada tarafından onaylı a kalite ahize kullanılır. her iki parçanın da 12 ay boyunca tamir burada tarafından garanti altına alınmaktadır.  Garanti sürecinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz olarak tekrar onarımı yapılarak sorun ortadan kaldırılır.

Xiaomi mikrofon değişimi, Mikrofon, Sesli ve görüntülü aramalarda sesin karşı tarafa iletilmesini sağlayan kısımdır. Telefon mikrofonu darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. mikrofon sesi cızırtılı, tiz, eskisi kadar net iletilmemesi ve sesin karşıya hiç gitmemesi gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. Mikrofon değişimi tamirinde  orjinal ve tamir burada tarafından onaylı a kalite mikrofon kullanılmaktadır. Parça seçimi kullanıcıya bırakılır ve onayı alındıktan sonra tamir işlemine  başlanır. 

 Mikrofon değişimi sonrası 12 ay garantili olarak kullanıcıya garanti belgesi ile birlikte teslim edilir. Bu süre zarfında oluşabilecek sorunlarda garanti dahilinde tekrardan onarımı yapılır.

Xiaomi arka kamera değişimi,  genellikle darbe, düşme, ağır hasarlar ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda meydana gelen mercek çatlakları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu hasarlar sonucunda kameranın çekiminde ortaya çıkan olası sonuçlar şunlardır; kamerada lekeler, kamerada siyah noktalar, odaklama sorunları, kameranın açılmaması, eskisi kadar net çekim yapamaması, kameranın titremesi vb. durumlarda xiaomi arka kamera değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Tamir burada orjinal ve a kalite arka kamera seçenekleri ile profesyonel bir şekilde bu arızaya çözüm sunmaktadır.

Xiaomi ön kamera değişimi, genellikle darbe, ağır hasarlar, sıvı teması sonucu oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucunda bozulan ön kameranın tamiri mümkün değildir. Yeni bir ön kamera ile değişimi yapılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca ön kamera genellikle ekran kırılmaları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bunun sebebi ön kameranın ekranın hemen altında olmasından kaynaklı ilk darbe alan bölgede konumlanmasından kaynaklıdır. Bazen darbe esnasında kırılmayan ön kamera zamanla o bölgenin toz ve sıvı teması gibi dış etkenlere açık olması ile birlikte arızalara kapı aralamaktadır.

Tamir burada xiaomi ön kamera değişiminde orjinal ve a kalite arka kamera seçenekleri ile profesyonel bir şekilde bu arızaya çözüm sunmaktadır. 12 ay garantili olarak onarımı yapılan ön kamera bu süre zarfında arızalandığı takdirde garanti dahilinde yenisi ile değişimi yapılarak kullanıcısına teslim edilir.

Xiaomi Tamir Fiyatları

Xiaomi tamir ve onarım fiyatlarını sitemiz üzerinde aylık olarak güncellenmiş bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ancak anlık kur artışlarından kaynaklı nadirde olsa fiyatlar değişebilmektedir. Fiyatı inceledikten sonra whatsapp destek hattımızdan veya müşteri temsilcilerimizden güncel fiyatları teyit etmenizi rica ederiz. 

Xiaomi tamir fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler; parçanın kalitesi, cihazın modeli, bazı modellerin iç aksamlarının karmaşık olması, onarımın zorluğu, güncel kur fiyatı vb. durumlardır.

Tamir burada xiaomi tamiri alanında uzun yıllardır kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ve uygun fiyatlı  tamir hizmetleri sunmak için çok çalışmaktadır.

Xiaomi Tamir Fiyatları

Xiaomi tamir ve onarım fiyatlarını sitemiz üzerinde aylık olarak güncellenmiş bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ancak anlık kur artışlarından kaynaklı nadirde olsa fiyatlar değişebilmektedir. Fiyatı inceledikten sonra whatsapp destek hattımızdan veya müşteri temsilcilerimizden güncel fiyatları teyit etmenizi rica ederiz. 

Xiaomi tamir fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler; parçanın kalitesi, cihazın modeli, bazı modellerin iç aksamlarının karmaşık olması, onarımın zorluğu, güncel kur fiyatı vb. durumlardır.

Tamir burada xiaomi tamiri alanında uzun yıllardır kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ve uygun fiyatlı  tamir hizmetleri sunmak için çok çalışmaktadır.

Tamir Burada

Xiaomi Tamiri Hizmetleri Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamir burada xiaomi tamir işlemlerinde orjinal yedek parça değişimlerine 360 gün, A kalite yedek parça değişimlerinde ise 180 gün güvence vermektedir. Tamir işlemi sonrasında kaşeli ve imzalı olarak garanti formu tarafınıza ibraz edilir. Bu süre zarfında kullanıcı hatası olmadan oluşan bir arızada tamir burada garanti belgeniz ile servisimize gelmeniz halinde hızlı ve öncelikli olarak yeniden onarımı yapılarak tarafınıza  hızlı bir şekilde teslim edilir. 

Onarımı yapılamadığı durumlar oluştuğu takdirde ücret iadesi durumu da söz konusudur.

Cihazın garanti dışına çıkmasını etkileyen faktörler şunlardır;

  • Darbe ve düşme sonucu fiziksel hasarlar
  • Sıvı teması sonucu oksitlenme
  • Kasada eğrilik
  • Tırnağa gelecek boyutta derin çizikler

Tamirburada - Xiaomi Teknik Servisi Hizmetleri

Tamir burada 12 yıllık bir bilgi, birikim ve tecrübesi ile xiaomi tamiri alanında uzman kadrosu ile onarımı mümkün değil denilen birçok cihazı dahil onarmayı  başarmıştır. 

Teknik servisimizde arıza tespiti ücretsizdir. Ayrıca hoparlör, mikrofon, ahize ve kamera tozları gibi genel bakım ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Cihazınızın tamiri yapılırken sizlerin konforu için özel olarak dizayn edilmiş bekleme salonumuzda ücretsiz sıcak ve soğuk meşrubatlarımızdan faydalanabilir ve tamir işlemi tamamlanması gereken süre içinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için wifi, laptop, tablet veya yedek telefon talep edebilirsiniz.

İl dışı ücretsiz kargo seçeneğimizden faydalanabilir…

İstanbul ve yakın illerden ulaşım sağlıyorsanız yerinde servis ve moto kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Xiaomi tamir hizmetlerimizin tamamı 180 gün ile 360 gün arasında garantimiz altındadır.

Ayrıca firmamızdan tamir hizmeti alan tüm müşterilerimize ekran koruyucu hediyemizdir.

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.