Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Xiaomi Hoparlör Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Hoparlör Değişimi HİZMETİMİZ

Xiaomi Hoparlör Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Xiaomi Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Xiaomi Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Xiaomi Hoparlör Değişimi Nedenleri

Hoparlör, telefonun müzik ve videolar gibi uygulamaların seslerini dışarıya vermesini sağlayan kısmıdır. Telefon hoparlörü darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Hoparlör sesi cızırtılı, tiz, eskisi kadar net çıkmama ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

Hoparlör değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe ve düşme gibi fiziksel hasarlar sonucunda telefonun hoparlör bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda xiaomi hoparlör arızası
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı hoparlör arızası

En yaygın xiaomi hoparlör değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Telefon hoparlörü değişimi süresi, tamir işlemini yaptırmak isteyen her kullanıcının müşteri temsilcilerimize en sık sorulan sorulardandır. Xiaomi hoparlör değişimi, cihazın modeli, servisinin anlık yoğunluğu, hoparlörün stok durumuna göre değişmektedir. Ayrıca güncel bazı cihazların iç yapısının  daha karmaşık olmasından kaynaklı onarım süresi uzayabilir.

Tamirburada servisinde xiaomi hoparlör değişimi süresi ortalama 1 saat içerisinde tamamlanır. Cihaz onarımı tamamlandıktan sonra son test aşamasından sorunsuz bir şekilde geçtiği takdirde cihaz garanti belgesi ile birlikte kullanıcıya teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Hoparlör Değişimi Sunar

Xiaomi Hoparlör Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. 

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.