Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Xiaomi Mikrofon Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Mikrofon DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Xiaomi Mikrofon Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Xiaomi Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Xiaomi Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Xiaomi Mikrofon Değişimi Nedenleri

Mikrofon, Sesli ve görüntülü aramalarda sesin karşı tarafa iletilmesini sağlayan kısımdır. Telefon mikrofonu darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. mikrofon sesi cızırtılı, tiz, eskisi kadar net iletilmemesi ve sesin karşıya hiç gitmemesi gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

Mikrofon değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe ve düşme gibi fiziksel hasarlar sonucunda telefonun mikrofon bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda xiaomi mikrofon arızası
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı mikrofon arızası

En yaygın xiaomi mikrofon değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Telefon mikrofon değişimi süresi, tamir işlemini yaptırmak isteyen her kullanıcının müşteri temsilcilerimize en sık sorulan sorulardandır. Xiaomi mikrofon değişimi, cihazın modeli, servisinin anlık yoğunluğu, hoparlörün stok durumuna göre değişmektedir. Ayrıca güncel bazı cihazların iç yapısının  daha karmaşık olmasından kaynaklı onarım süresi uzayabilir.

Tamirburada servisinde xiaomi mikrofon değişimi süresi ortalama 1 saat içerisinde tamamlanır. Cihaz onarımı tamamlandıktan sonra son test aşamasından sorunsuz bir şekilde geçtiği takdirde cihaz garanti belgesi ile birlikte kullanıcıya teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Mikrofon Değişimi Sunar

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Xiaomi Mikrofon Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Xiaomi Mikrofon Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.