Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Xiaomi Ahize Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Ahize Değişimi HİZMETİMİZ

Xiaomi Ahize Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Xiaomi Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Xiaomi Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Xiaomi Ahize Değişimi Nedenleri

Ahize, sesli aramalarda görüşme esnasında karşı tarafın sesinin size ulaşmasını sağlayan kısımdır. Telefon ahizesi darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Ahize sesinin cızırtılı, tiz, eskisi kadar net çıkmama ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

Ahize değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe, düşme, toz ve kir gibi fiziksel hasarlar kaynaklı telefonun ahize bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda xiaomi ahize arızası
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı ahize arızası

En yaygın xiaomi ahize değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Xiaomi ahize değişimi süresi, tamir işlemini yaptırmak isteyen her kullanıcının müşteri temsilcilerimize en sık sorulan sorulardandır. Xiaomi ahize değişimi, cihazın modeli, servisinin yoğunluğu, ahizenin stok durumuna göre değişmektedir. Ayrıca güncel bazı cihazların iç yapısının  daha karmaşık olmasından kaynaklı onarım süresi uzayabilir.

Tamirburada servisinde xiaomi ahize değişimi süresi ortalama 1 saat içerisinde tamamlanır. Cihaz onarımı tamamlandıktan sonra son test aşamasından sorunsuz bir şekilde geçtiği takdirde cihaz garanti belgesi ile birlikte kullanıcıya teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Ahize Değişimi Sunar

Xiaomi Ahize Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Telefon Ahize Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.