Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Samsung Ekran Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

EKRAN DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Samsung Ekran Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Kullandığımız ekranlar A Kalite Yan Sanayi ve Orijinal Ekranlar olup profesyonellikten taviz vermiyoruz.

Samsung Telefon Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

samsung Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Samsung Ekran Değişimi Nedenleri

Ekran,akıllı telefonlarda son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi ile farklı bir boyuta geçti. Bazı akıllı telefon modellerinde lcd,oled ve amoled gibi ekran çeşitleri ve modele göre farklı inç te boyutları da mevcuttur. Samsung ekran değişimi gerektiren durumlar genellikle darbe ve sıvı teması gibi  fiziksel hasarlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Samsung ekran değişimi gerektiren durumlar;

 

  • Darbe,düşme ve baskı sonucu piksel,mürekkep akması ve ekran kırığı sonucu,
  • Sıvı teması sonucunda oksitlenme
  • Üretim hataları sonucu oluşan kronik arızalar
  • Baskı veya basınç sonucu oluşan hasarlar, 
  • Ekran yanığı,hayalet ekran veya ghost screen hatası sonucu değişim,

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği ve sıklıkla sorduğu samsung ekran değişimi ne kadar sürer sorusuna net bir yanıt olmamak ile birlikte ;telefonun markası,modeli,ekranın cinsi ve yedek parçanın stok durumu gibi etkenleri göz önünde bulundurmaktakta fayda vardır. Fakat genellikle ekran değişimleri 1 saat gibi bir sürede değiştirilip genel testleri yapıldıktan sonra kullanıcıya teslim edilebilir.

 

Teknik servis personellerimizin ürününüzün arıza tespiti sonrasında size detaylı bilgilendirme yapılır. Fiyat, parçanın kalitesi, tamir süresi ve garanti koşulları vb. durumlar hakkında bilgilendirme yapılır.

 

Teknik servis süreci;

  • Arıza tespiti yapılır,arıza hakkında size bilgi verilir.
  • Telefon ekran arızası ve varsa diğer arızaları ile ilgili görüntüler talep etmeniz durumunda teknisyenlerimiz tarafından size sunulur.
  • Cihazın içindeki bilgilerin işlem sonrasında silinmediğinin bilgisi verilir. Müşterinin isteği doğrultusunda yazılım ve format atılabilir.
  • Fiyat onayı alındıktan sonra ,cihaza takılacak parçanın orjinal veya yüksek kalite yan sanayi ekran tercihi müşterilerimize bırakılır ve seçim yapması istenir.

Parçanın stokta mevcut olması halinde 1 saat gibi bir sürede cihazın onarımı tamamlanır ve testlerden başarılı geçmesi halinde kullanıcıya teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Ekran Değişimi Sunar

Cep Telefonu Tamiri hizmetlerimizin bir çoğunda olduğu gibi Samsung Ekran Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Değişim hizmetimizi sağlarız. 

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.