Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Oppo Ahize Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Ahize Değişimi HİZMETİMİZ

Oppo Ahize Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Oppo Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Oppo Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Oppo Ahize Değişimi Nedenleri

Oppo ahizesi, sesli aramalarda görüşme esnasında karşı tarafın sesinin size ulaşmasını sağlayan kısımdır. Telefon ahizesi darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Ahize sesinin cızırtılı, tiz, sesin az çıkması ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

Ahize değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe, düşme, toz ve kir gibi fiziksel hasarlar kaynaklı telefonun ahize bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda oppo ahize arızası
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı ahize arızası

En yaygın oppo ahize değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Oppo ahize değişimi süresi, tamir işlemini yaptırmak isteyen her kullanıcının müşteri temsilcilerimize en sık sorulan sorulardan birisidir. Oppo ahize değişimi, cihazın modeli, servisinin yoğunluğu, ahizenin stok durumuna göre değişmektedir. Ayrıca güncel bazı cihazların iç yapısının  daha karmaşık olmasından kaynaklı onarım süresi uzayabilir.

Ek olarak servisimiz her işlem sonunda cihazın tüm periyodik bakımlarını ücretsiz olarak yapmaktadır. Sıvı ve toz gibi dış etkenlere karşın koruyuculuğunun devamı için koruma bantlarını da yenilemektedir. Bu ek hizmetlerde sürede etki etmektedir.

Tamirburada servisinde oppo ahize değişimi süresi ortalama 1 saat içerisinde tamamlanır. Cihaz onarımı tamamlandıktan sonra son test aşamasından sorunsuz bir şekilde geçtiği takdirde cihaz garanti belgesi ile birlikte kullanıcıya teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Ahize Değişimi Sunar

Oppo Ahize Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Telefon Ahize Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.