Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Oppo Batarya Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

BATARYA DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Oppo batarya Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Oppo Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Oppo Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Oppo Batarya Değişimi Nedenleri

Batarya, akıllı telefonların enerji depolamasının yapıldığı ve bu enerjinin cihazın optimize bir şekilde çalışmasında rol alan önemli bir elektronik kısımdır. Cep telefonu bataryası kullanıma bağlı olarak zamanla eski performansını veremeyebilir. Bunun en önemli sebebi genellikle kullanıma bağlı olarak batarya hücrelerinin kurumasından kaynaklıdır. Batarya hücrelerinde oluşan kuruma ve hasarlar sonucunda bataryanın şişmesi, ısınma sorunları, pil yüzdesinin yanlış göstermesi, şarj doluyken telefonun kapanması gibi sorunlar çıkabilir. Bu durumların sonucunda Oppo batarya değişimi ihtiyacınız kaçınılmazdır. 

Oppo batarya değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır:

 • Kullanım ömrünü tamamlamış ve batarya hücrelerinin kurumuş olması,
 • Kalitesiz şarj aleti ve aksesuar kullanımı sonucunda bataryanın yıpranmış olması
 • Darbe ve fiziksel hasarlar sonucunda batarya yüzeyinin yıpranması,
 • Sıvı teması ve oksitlenme,
 • Bataryanın şişmesi ve ısınması,

BATARYA Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Oppo batarya değişim süresini etkileyen en önemli faktörler; cihazın modeli, güncel bazı telefonların iç yapısının karışık olması, servisin yoğunluğu, parçanın stok durumu servis sürecini etkilemektedir. Servisimizde batarya değişimi öncesinde kısa devre kontrolü yapılmaktadır. bu işlemin amacı cihazda oluşan bir kısa devre var ise bu durum şarjın çok hızlı tükenmesine etki eder, bu durum da kullanıcıya batarya arızası gibi bir yanılgıya yöneltir. 

Ek olarak tamir burada firması batarya değişimi sonrası cihazın tüm periyodik bakımlarını ücretsiz olarak yapmaktadır. Ayrıca cihazın sıvı ve toz gibi etkenlere dayanıklılığının devamı için sıvı ve tız bantları yenilenmektedir. Bu işlemde sürede batarya değişimi süresinde etki etmektedir. 

Alanında uzman ekibimiz ilk tespit sonrasında cihazınızın arızası hakkında tarafınıza detaylı bir bilgilendirme yapılır.

Bu bilgilendirme aşağıdaki maddelerde ki gibi sıralanabilir.

 • Kullanıcıya Arızanın Kapsamı Detaylı Olarak Anlatılır.
 • Oppo Batarya Arızası ve Varsa Diğer Arızaları İle İlgili Görüntüler Talep Etmeniz Halinde Müşteri Temsilcimiz Tarafından Size İletilir,
 • Cihaz Verilerinizin Durumu İle İlgili Bilgilendirme Yapılır,
 • Orijinal ya da Yüksek Kalite Yan Sanayi Batarya  Arasındaki Farklar Hakkında Bilgi verilir. Seçim Tercihi Size Bırakılır ve Seçim Yapmanız İstenir,
 • Tahmini Batarya Değişim Süresi Bildirilir,
 • Yapacağınız Seçime Göre Oppo Batarya Değişimi Fiyatı Bildirimi Yapılır ve Onayınız İstenir.

Onayınız doğrultusunda batarya değişimi işlemi başlatılır ve tarafınıza iletilen süre içerisinde telefonunuzun pil değişimi işlemleri tamamlanır. Son testlerin başarılı olması halinde garanti belgesi ile beraber cihazınız teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Batarya Değişimi Sunar

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Oppo Batarya Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Telefon Batarya Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.