Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Oppo Arka Kamera Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Arka Kamera DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Oppo Arka Kamera Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Arka kamera, günümüzde akıllı telefon seçiminde büyük önem arz etmektedir. Bazı cihazların kamera çekim kaliteleri profesyonel fotoğraf makinesinden dahi kaliteli çekim yapabilmektedir. Bu özelliklere sahip akıllı telefonların arka kameraları kaliteli ve mükemmel oldukları kadar da çok hassas bir mercek ve lens yapısına sahiptirler. Arka kamera arızaları en sık darbe, düşme, sıvı teması ve oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucu bozulmaktadır. Sizinde arka kameranız çalışmıyorsa aşağıdaki nedenlerden kaynaklı olabilir.

Oppo Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Oppo Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Oppo Arka Kamera Değişimi Nedenleri

Arka Kamera değişimi,  genellikle kullanıcı hataları sonucu bozulmaktadır. Darbe, düşme, sıvı teması ve oksidasyon gibi fiziksel hasarlar sonucunda oluşur ve arka kamera tamir olmaz, parçanın yenisiyle değişimi ile işlem tamamlanır.

Oppo arka kamera  değişimi gerektiren en yaygın nedenler şunlardır;

 • Arka kameranın darbe, düşme ve sıvı teması sonucu oksidasyon sonucu bozulması
 • Kamera lensi ve mercek yüzeyinde oluşan aşınma ve hasarlar
 • Kamerayı açınca titreme ve çıt sesi
 • Zamana bağlı yıpranma
 • Üretim hataları sonucu oluşan kamera arızaları
 • Yazılım hatalarından kaynaklı arızalar

Oppo Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Oppo arka kamera değişimi süresi, cihazın marka, model, parça stoğu ve servis yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak  oppo arka kamera değişimi süresi genellikle 30 dakika içinde tamamlanır.

Arka kamera değişimi alanında uzman servisler tarafından yapılmaktadır. Bu işlemin onarımı için telefon sökülür ve arızalı parça çıkarılır, yerine yeni parça  montajı yapılarak tamir işlemi tamamlanmaktadır. Ayrıca işlem sonu sıvı ve toz karşı dayanıklılığının devam etmesi için toz ve sıvı bantları yenilenmektedir. Cihazınızın tüm periyodik bakımları da ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu işlemlerde tamir süresinde etki etmektedir. İşlem sonunda son testler yapıldıktan sonra cihaz aynı gün teslim edilir.

Teknisyenlerimiz arıza tespiti sonrasında kullanıcıya detaylı bilgilendirme yaparak soru  işaretlerini ortadan kaldırır.

 • Arka kamera mercek çatlağı ve varsa diğer arızaları ile ilgili görseller talep etmeniz durumunda müşteri temsilcimiz tarafından size sunulur.
 • Orjinal veya a kalite yan sanayi arka kamera değişimi arasındaki farklar hakkında bilgi verilir, parça seçimi size bırakılır.
 • Tahmini olarak arka kamera değişim süresi bildirilir.
 • Yapacağınız parça seçimine göre Oppo arka kamera değişimi ücreti bildirimi yapılır ve tarafınızdan onayınız istenir.
 • Onayınız alınmasından hemen sonra tamir işlemine başlanır.
 • Ayrıca cihazın içindeki resim, rehber vb. verilerin durumu hakkında bilgi verilir.

Onay vermeniz durumunda, değişim süreci uzman ekiplerimiz tarafından başlatılır. Tarafınıza bildirilen süre içinde arka  kamera değişimi işlemi tamamlanır.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Arka Kamera Değişimi

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Oppo Arka Kamera Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Arka Kamera Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.