Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Oppo Parmak İzi Okuyucusu Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Parmak İzi Okuyucusu Değişimi HİZMETİMİZ

Oppo Parmak İzi Okuyucusu Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Parmak izi okuyucusu, oppo’nun birçok akıllı telefon modelinde bulunan önemli bir güvenlik özelliğidir. Bu özellik, cihaz kullanıcısının cihazına çok basit bir şekilde erişim sağlaması için parmak izini kullanmasına olanak sağlar ve bu sayede cihazın ikinci şahıslar tarafından kullanılması engellenmiş olur. Ayrıca parmak izi özelliği uygulamalarda  ve alışveriş ödemelerinde basit bir şekilde onay almada yardımcı olur.

Oppo parmak izi okuyucu özelliği, cihazın ekran kilidini açması, telefonun uygulamalarına güvenli bir şekilde erişim sağlanması ve  ikinci şahısların cihaz bilgilerine erişmesini engellemek gibi birçok amaç için kullanılabilir.

Oppo Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Oppo Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Oppo Parmak İzi Okuyucusu Değişimi Nedenleri

Oppo parmak izi okuyucusu değişimi nedenleri arasında en yaygın olarak karşılaşılanlar şunlardır.

  • Darbe,düşme ve hasar sonucunda parmak izi okuyucusunda meydana gelen arızalar sonucu değişim.
  • parmak izi sensörü yüzeyinde zamanla kullanıma bağlı yıpranma ve parmak izi okuyucusunda oluşan çiziklerden kaynaklı parmağı algılayamama.
  • Kısa devre sonucunda parmak izi okuyucusunun okuma hataları 
  • Sıvı teması sonucu oksidasyon
  • Anakart üzerinde donanımsal arızalar
  • Yazılımsal hatalar sonucu çalışmaması

Parmak İzi Okuyucusu Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Servisimize parmak izi okuyucusu değişimi için başvuran müşterilerimizin, teknisyen ve müşteri temsilcilerimize sıklıkla sorduğu sorulardan birisi olan oppo parmak izi okuyucusu değişimi ne kadar sürer sorusudur. Parmak izi sensörü değişimi süresini etkileyen en önemli unsurlar; cihazın modeli, parçanın stok durumu, servisin yoğunluk durumu, bazı güncel telefonların iç yapısının karmaşıklığı gibi durumlar tamir süresini etkilemektedir. Ayrıca tamir burada servisi, tamir sonrası her cihaza ücretsiz periyodik bakım ve suya karşı dayanıklılığının korunması için sıvı ve toz bantlarını yenilemektedir. Bu ekstra işlemlerde tamir süresinde etki etmektedir. Ancak bu süre genellikle 30-60 dakika arasında tamamlanmaktadır. İşlemler tamamlandıktan sonra son testleri yapılır ve aynı gün teslim edilmektedir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Hizmet

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Oppo Parmak İzi Okuyucusu Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.