Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Arka Kamera Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Arka Kamera DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Huawei Arka Kamera Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Huawei Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Huawei Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Huawei Arka Kamera Değişimi Nedenleri

Arka kamera; akıllı telefonların arka kısmında bulunan, resim ve video gibi özelliklerin kullanımını sağlayan kamera özelliğidir. Günümüzde arka kamera özelliği oldukça gelişti, bazı modellerde 50x 100x yakınlaşma ve uzaklaşma, portre kamera özellikleri, zoom, harekete duyarlı sensörler, sinematik mod, geniş açı kamera  ve birçok özellikleri ile bilinmektedir. 

Arka kamera çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilir. Bu sebeplere örnek olarak en yaygın karşılaşılanlar şunlardır; darbe, düşme, sıvı teması ve darbe sonucunda kameranın sarsılmasından kaynaklı, arka kamerada titreme, kamerada lekeler, arka kamera titremesi, kameranın açılmaması, siyah ekranda açılması gibi arızalar ile karşılaşılmaktadır.

Huawei arka kameranın en yaygın değişim nedenleri şunlardır;

  • Sıvı teması, oksitlenme, darbe ve düşme gibi fiziksel hasarlar sonucu arka kamera arızaları.
  • Fiziksel hasarlar sonucu kamera mercek yüzeyinde oluşan aşınma ve hasarlar
  • Darbe ve düşme neticesinde kamerada sarsıntı
  • Toz ve kirlenme sonucu odaklama ve çekim sorunları
  • Zamana bağlı yıpranma
  • Üretim hataları sonucu oluşan arka kamera arızaları
  • Yazılım hatalarından kaynaklı arızalar

Huawei Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Arka kamera değişimi süresi, akıllı telefonun markası, modeli, kullanılacak parçanın stok durumu ve servisin anlık yoğunluğuna bağlı olarak kamera değişim süresi değişkenlik  göstermektedir. Ancak genellikle huawei arka kamera değişimi süresi  30-60 dakika içinde tamamlanır.

Arka kamera değişimi alanında uzman ve profesyonel teknik servisler tarafından yapılmaktadır. Bu işlemin onarımı için telefon komple sökülür ve arızalı parça çıkarılır, yerine yeni bir arka kameranın montajı yapılarak arka kamera değişimi süreci tamamlanır. Tamir İşleminden sonra son testler yapıldıktan sonra cihaz aynı gün teslim edilir.

Teknisyenlerimiz arıza tespiti sonrasında kullanıcıya detaylı bilgilendirme yaparak soru  işaretlerini ortadan kaldırır.

  • Arka kamera hasarı ve varsa diğer arızaları ile ilgili görselleri talep etmeniz durumunda müşteri temsilcimiz tarafından size sunulur.
  • Orjinal veya yüksek kaliteli yan sanayi arka kamera değişimi arasındaki farklar hakkında  detaylı bilgi verilir, kullanılacak parçanın seçimi size bırakılır.

Tahmini olarak arka kamera değişim süresi bildirilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Arka Kamera Değişimi

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Huawei Arka Kamera Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Arka Kamera Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.