Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Hoparlör Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Hoparlör Değişimi HİZMETİMİZ

Huawei Hoparlör Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Huawei Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Huawei Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Huawei Hoparlör Değişimi Nedenleri

Hoparlör, telefonun müzik, video ve uygulamaların seslerini dışarıya aktarılmasını sağlayan kısmıdır. Telefon hoparlörü darbe, toz, kir, ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Hoparlör sesi cızırtılı, tiz, eskisi kadar net çıkmama ve hiç sesin çıkmaması, hoparlör patlaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

Değişimin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe ve düşme gibi fiziksel hasarlar sonucunda telefonun hoparlör bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda huawei hoparlör arızası
  • Uzun süre zil sesi seviyesini en üst kademede kullanmak
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı hoparlör arızası

En yaygın huawei hoparlör değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Değişim süresi, tamir işlemini yaptırmak isteyen her kullanıcının müşteri temsilcilerimize en sık sorulan sorulardandır. Huawei hoparlör değişimi, cihazın modeli, servisinin anlık yoğunluğu, hoparlörün stok durumuna göre değişmektedir. Ayrıca güncel bazı cihazların iç yapısının  daha karmaşık olmasından kaynaklı onarım süresi uzayabilir.

Servisimizde huawei hoparlör değişimi sonrasında sıvı temasına karşın dayanıklılığının devam etmesi için, sıvı ve toz bantları yenilenmektedir. İşlem sonu tüm periyodik bakımları da yapılmaktadır. Bu işlemlerde tamir süresinde etki etmektedir.

Tamirburada servisinde huawei hoparlör değişimi süresi ortalama 30-60 dk içerisinde tamamlanır. Cihaz onarımı tamamlandıktan sonra son test aşamasından sorunsuz bir şekilde geçtiği takdirde cihaz garanti belgesi ile birlikte kullanıcıya teslim edilir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Hoparlör Değişimi Sunar

Huawei Hoparlör Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. 

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.