Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Parmak İzi Okuyucusu Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Parmak İzi Okuyucusu Değişimi HİZMETİMİZ

Huawei Parmak İzi Okuyucusu Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Huawei Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Huawei Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Huawei Parmak İzi Okuyucusu Değişimi Nedenleri

Parmak izi okuyucusu, güncel birçok akıllı telefon modelinde bulunan önemli bir güvenlik özelliğidir. parmak izi sensörü bazı modellerde arka kapağın üzerinde bulunur, yeni modellerin bazılarında ise ekranın üzerinde tasarlanmıştır. Parmak izi özelliği, cihaz kullanıcısının cihazına çok basit bir şekilde erişim sağlaması için, parmak izini kullanmasına olanak sağlar ve bu sayede cihazın ikinci şahıslar tarafından kullanılmasını engeller. Ayrıca parmak izi özelliği uygulamalarda  ve alışveriş ödemelerinde basit bir şekilde onay almada yardımcı olur.

Huawei parmak izi okuyucu özelliği, cihazın ekran kilidini açması, telefonun uygulamalarına güvenli bir şekilde erişim sağlanması ve  ikinci şahısların cihaz bilgilerine erişmesini engellemek gibi birçok amaç için kullanılabilir. 

Huawei parmak izi okuyucusu değişimi nedenleri arasında en yaygın olarak karşılaşılanlar şunlardır.

  • Darbe, düşme ve hasar sonucunda parmak izi okuyucusunda meydana gelen arızalar sonucu değişim.
  • parmak izi sensörü yüzeyinde zamanla kullanıma bağlı aşınma, yıpranma ve parmak izi okuyucusunda oluşan çiziklerden kaynaklı parmağı algılayamama.
  • Kısa devre sonucunda parmak izi okuyucusunun bozulması 
  • Sıvı teması sonucu oksidasyon
  • Anakart üzerinde donanımsal arızalar
  • Yazılımsal hatalar sonucu çalışmaması

Parmak İzi Okuyucusu Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Huawei parmak izi okuyucusu değişimi hizmetinde  servisimizden profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz. Parmak izi okuyucusu zamanla kullanıma bağlı veya kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak arızalanabilir. Bu arıza servisimiz tarafından basit bir şekilde yapılmaktadır. Parmak izi sensörü değişimi süresi ortalama olarak 30-60 dk arasında sürmektedir. Ancak işlem sonu testleri, cihazın genel bakımlar ve sıvı ve toz bantlarının yenilenmesi gibi ekstra işlemlerde tamir süresinde etki etmektedir. 

Tamirburada – 6 Ay Garantili Hizmet

Hizmetlerimizin birçoğunda olduğu gibi Huawei Parmak İzi Okuyucusu Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.