Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Ahize Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

Ahize Değişimi HİZMETİMİZ

Huawei Ahize Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Huawei Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Huawei Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Huawei Ahize Değişimi Nedenleri

Ahize, sesli aramalarda görüşme esnasında karşı tarafın sesinin size ulaşmasını sağlayan kısımdır. Telefon ahizesi darbe, toz, kir, ve sıvı teması, bağlantı kablolarında kopukluk gibi fiziksel hasarlar sonucunda arızalanabilir. Ahize sesinin cızırtılı, tiz, karşı tarafın sesini eskisi kadar net duyamama, karşı tarafın sesi çok az olması ve hiç sesin çıkmaması gibi arızalar ile  karşılaşabilirsiniz. 

En yaygın nedenleri şunlardır;

  • Darbe, düşme, toz ve kir gibi fiziksel hasarlar kaynaklı telefonun ahize bağlantıları zarar görebilir veya sarsıntı kaynaklı eski ses kalitesi alınmayabilir.
  • Sıvı teması sonucunda huawei ahize değişimi
  • Zamana bağlı kullanım ömrünü yitirmesi
  • Yazılım hataları kaynaklı ahize arızası

En yaygın huawei ahize değişimi arızaları yukarıdaki maddelerde belirtilmiştir. Cihazınızda bu maddelerden herhangi birisi var ise tamir burada  ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Huawei ahize değişimi süresi, cihazın modeli, arızanın boyutu, cihazın iç yapısının karmaşık olması, servisin yoğunluğu ve parçanın stok durumuna göre değişmektedir. Ayrıca servisin işlem sonu son test aşaması da tamir süresini etkilemektedir.

Genelleme yapacak olursak ahize değişimi farklı bir arıza çıkmadığı durumlarda ortalama 1-2 saat sürmektedir. Tamir burada ahize değişimi yapılan her cihaza sıvı koruyucu bant ve sıvı contlarını yenilemektedir. Ayrıca tüm periyodik toz bakımları da yapılmaktadır. Bu işlemlerde onarım sürecinde etki  etmektedir.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon Ahize Değişimi Sunar

Huawei Ahize Değişimi hizmetimizde 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Güvenle cihazınızı bize teslim edebilirsiniz. 

Onarım sürecinde verilen süreyi Tamirburada şubemizde beklemek isterseniz çay ve kahve ikramımızdan faydalanabilirsiniz. Siz ikramlarımızı yudumlarken biz 6 Ay Garantili Telefon Ahize Değişimi hizmetimizi sağlarız.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.