Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Huawei Kasa Değişimi

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı aylık olarak revize edilmektedir, lütfen ücreti iletişime geçerek teyit ediniz.

KASA DEĞİŞİMİ HİZMETİMİZ

Huawei Kasa Değişimi hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile 6 ay garantili olarak sunulmaktadır.

Huawei Tamiri ücretlerimiz düzenli olarak güncel fiyatlar ile revize edilmektedir. Ancak Kur kaynaklı olası değişiklikler için lütfen iletişime geçerek teyit ediniz.

Huawei Modelini giriniz (ürün arama)

sorunlar ve çözümlerimiz

İÇİNDEKİLER

Huawei Kasa Değişimi Nedenleri

Cep telefonu kasası, cihazın dış gövdesini oluşturan kısımdır. Kasa, cihazın iç aksam parçalarını darbe, düşme ve sıvı teması gibi fiziksel hasarlardan korumak için büyük tasarlanmıştır. Ayrıca cihazın kozmetik görünümü içinde çeşitli tasarımlarla üretilir. Kasa genellikle cihaz modelinin kalitesine göre plastik, metal, titanyum, alüminyum, mika ve cam gibi maddelerden üretilir.   Güncel modellerin bazılarıda suya ve toza dayanıklı olarak tasarlanır buda cihazın daha dayanıklı ve kullanışlı olmasını sağlar. Günümüzde kasa faktörü cihaz seçiminde çok büyük önem taşımaktadır. Kibar ve zarif kasa tasarımları en çok tercih edilenlerdir.

Kasa değişiminin en yaygın nedenleri şunlardır;

  • Zamana bağlı aşınma, çizilme ve deformasyonlar sonucu değişim
  • Darbe, düşme, sıvı teması, oksitlenme gibi hatalar sonucu değişim
  • İsteğe bağlı olarak renk değişimi sebebi ile değişim
  • Üretim  hatalarından kaynaklı sorunlar

Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Huawei kasa değişimi süresi, cihazın modeli, yeni çıkan bazı cihazların  iç yapısının karmaşıklığı, servisin iş yoğunluğu, parçanın stok durumu, tamir sürecini etkileyen faktörlerdendir. Ayrıca tamir burada firması kasa değişimi sonrası sıvı teması ve toza karşı dayanıklılığının devam etmesi için toz ve sıvı bantlarını yenilemektedir.

Huawei kasa değişimi sonrasında servisimizde ücretsiz olarak tüm periyodik bakımları yapılmaktadır. Bu süreçlerde tamir süresini etkilemektedir. 

Tüm tamir aşamalarını baz alarak ortalama bir süre verecek olursak 1-2 saat gibi kısa bir süre içinde huawei kasa değişimi süreci tamamlanmaktadır.

Tamirburada – 6 Ay Garantili Telefon kasa Değişimi Sunar

Tamiri hizmetlerimizin hepsinde Tamirburada markasının kalitesini hissedeceksiniz. Biz yaptığımız işin arkasındayız. Huawei Kasa Değişimi hizmetimiz 6 Ay Garanti Kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Aklınızda hiçbir soru kalmadan, güvenle cihazınızı bize teslim edin.

ZENGİN İÇERİK, YARARLI BİLGİLER İLE GÜNCEL KALIN

TAMİRBURADA BLOG
Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.