Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

iPhone 11 Mikrofon Değişimi

Fiyatı :

740

Loading...

iPhone 11 Mikrofon Değişimi hizmetini Tamirburada profesyonel teknik servisi ile 6 ay garantili olarak sağlıyoruz. 

Tamirburada orijinal ve yüksek kaliteli yan sanayi parçalar tercih etmektedir. Kullanıcıya orijinal ve yan sanayi parçalar arasındaki fiyat ve özellik farkları bildirilir ve seçim yapması tarafınızdan beklenir.

İşlem sırasında Face ID ve NFC özelliği zarar görmez. Bu tamir işlemi ortalama 120 dk sürmektedir. Ayrıca tamir esnasında oluşacak her türlü risk tamirburada güvencesi altındadır.

Not: İPhone 11 mikrofon değişimi işleminde cihazın içerisindeki (resim, video, rehber) gibi verileriniz kesinlikle silinmemektedir.

 Tamir Burada tarafından sağlanan ücretsiz hizmetler;

  • Sıvı ve Toz Koruma Bandı ücretsiz olarak cihazına uygulanır, 
  • Telefonunuzun ömrünü uzatmak için genel bakım (ahize, hoparlör, şarj soketi) hizmetini ücretsiz olarak sağlıyoruz.
  • Tamir sonrası ekran koruma jelatini hediyemizdir.

TamirBurada ekibi olarak yaşamış olduğunuz sorunun farkındayız  bize güvenebilirsiniz.

iPhone 11 Mikrofon Değişimi Hizmeti

Mikrofon, sesli mesajların kaydedilmesi ve sesli ve görüntülü aramalarda sesin karşı tarafa stabil bir şekilde iletilmesini sağlayan en önemli iç aksam parçalarındandır. Bu parça şarj soketine entegre edilmiş olduğundan iphone serisinin tümünde şarj soketi ile beraber takım olarak değiştirilmektedir. Mikrofon arızası, cihazınızın ses işlevselliğini önemli ölçüde etkileyebilir. Bu sebeple, iPhone 11 mikrofon değişimi hizmeti, cihazınızın mikrofon kısmında meydana gelen arızaların giderilmesi ve eskisi gibi sorunsuz çalışması için yapılan bir tamir işlemidir.

Mikrofon Değişim Fiyatı Ne Kadar?

iPhone 11 mikrofon değişimi hizmeti, cihazınızın marka, model ve uygulanan işçiliğin boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Tamirburada, yüksek kaliteli A kalite ve Orijinal yedek parçalar tercih ederek, sektörde rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. iPhone 11 mikrofon değişim ücretimiz 740 TL dir. Fiyatlandırma ve arızanız hakkında daha fazla bilgi almak için sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mikrofon Değişim Süresi Ne Kadar?

iPhone 11 mikrofon değişimi süresi genellikle 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz, cihazınızın arıza tespiti yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde  mikrofonu değiştirmek için aksiyon alır. Ancak, işlem süresi cihazınızın modeline, arızanın boyutuna ve servis yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca işlem sonunda cihazınızın tüm iç ve dış kir ve toz bakımları tamirburada tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirburada, tamir ve onarım hizmetlerinde yüksek kaliteli yan sanayi ve orijinal yedek parçaların kullanmaktadır. İşlem sonunda cihazınıza 180 gün parça garantisi verilmektedir. iPhone mikrofon değişimi işlemi sonrasında cihazınızın toz ve sıvı bantları yenilenmektedir.

Sertifikalı Teknisyenler

iPhone 11 mikrofon değişimi, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. MYK belgeli teknisyenlerimiz, cihazınızın mikrofonunda oluşan  arızaları hızlı ve etkili bir şekilde giderilmesi için gerekli olan uzmanlığa sahiptir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 11 Mikrofon Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.