Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

iPhone 12 Pro Hoparlör Değişimi

Fiyatı :

1.150

Loading...

iPhone 12 Pro hoparlör değişimi hizmetini Tamirburada profesyonel teknik servisi ile 6 ay garantili olarak sağlıyoruz. Yaşadığınız sorunun farkındayız bize güvenebilirsiniz. 

Bu tamir işleminde darbe, sıvı teması ve üretim hataları sonucu arızalanan hoparlör parçasının, yenisi ile değişimi işlemidir. Bu tamir işlemi esnasında Face ID özelliği zarar görmez. İphone 12 Pro hoparlör değişimi işlemi ortalama 1 saat sürmektedir. Ayrıca tamir esnasında oluşacak her türlü risk servisimize aittir.

Servisimizde İPhone hoparlör değişim süreci aşamaları şunlardır;

 • Teknisyenlerimiz cihazın ön testlerini gerçekleştirir.
 • Test sonucu ilk gözlemler not edilir.
 • Cihazın iç ve dış hasarları gözlemlenir ve detaylı fotoğrafları çekilir.
 • Tespit edilen arıza ve detaylar tarafınıza rapor edilir.
 • Orjinal veya yan sanayi hoparlör arasındaki farkları kullanıcıya detaylı olarak bilgilendirilir.
 • İphone 12 Pro hoparlör değişim ücreti ve tamir süresi tarafınıza bildirilir.
 • Onay vermeniz halinde bildirilen süre içerisinde tamir işlemi gerçekleştirilir.

 Tamir Burada tarafından sağlanan ücretsiz hizmetler;

 • Sıvı ve Toz Koruma Bandı ücretsiz olarak cihazına uygulanır,
 • Cihazınızın tüm periyodik bakımları (ahize, hoparlör, şarj soketi) ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ekran koruma  jelatini hediyemizdir.

iPhone 12 Pro Hoparlör Değişimi, Tamirburada’da! Ses kalitesini zirveye taşıyan profesyonel çözümlerimizi okuyun, farkı keşfedin!

iPhone 12 Pro vs. iPhone 11 Pro Max Hoparlör Özellikleri

 

Özellik iPhone 12 Pro iPhone 11 Pro Max
Hoparlör Sayısı 2 2
Hoparlör Tipi Stereo Stereo
Hoparlör Çıkış Gücü 78 dB 77 dB
Frekans Tepkisi 20 Hz – 20.000 Hz 20 Hz – 18.000 Hz
Ses Kalitesi Yüksek Yüksek
 • iPhone 12 Pro ve iPhone 11 Pro Max, hoparlör özellikleri açısından oldukça benzerdir. Her iki telefon da iki hoparlöre sahiptir ve stereo ses çıkışı sunar. Hoparlörlerin çıkış gücü ve frekans tepkisi de aynıdır.
 • Ancak, iPhone 12 Pro’nun hoparlörleri, iPhone 11 Pro Max‘in hoparlörlerine göre biraz daha yüksek ses seviyesine sahiptir. iPhone 12 Pro, 78 dB çıkış gücüne sahipken, iPhone 11 Pro Max’in çıkış gücü 77 dB’dir. Bu nedenle, iPhone 12 Pro, daha yüksek ses seviyelerinde daha iyi bir ses performansı sunar.
 • Bunun yanı sıra, iPhone 12 Pro’nun hoparlörleri, iPhone 11 Pro Max’in hoparlörlerine göre biraz daha geniş bir frekans tepkisine sahiptir. iPhone 12 Pro, 20 Hz – 20.000 Hz frekans aralığında ses üretebilirken, iPhone 11 Pro Max’in frekans aralığı 20 Hz – 18.000 Hz’dir. Bu nedenle, iPhone 12 Pro, daha geniş bir ses aralığında daha iyi bir ses performansı sunar.

Tamirburada ile iPhone 12 Pro Hoparlör Değişimi Nasıl Yapılır?

1. İlk Değerlendirme ve Testler

 • Cihazınızın hoparlör sorununu gidermek için teknisyenlerimiz önce cihazın ön testlerini yapar. Bu testlerle hoparlörünüzün çalışıp çalışmadığı ve ne tür bir sorun yaşandığı belirlenir.
 • Test sonuçları not edilir ve cihazın iç ve dış hasarları detaylı bir şekilde gözlemlenir. Bu aşamada cihazın durumu ile ilgili detaylı fotoğraflar çekilir.
 • Cihazınızdaki arızalar ve gözlemler raporlanır ve size iletilir.

2. Hoparlör Seçimi ve Bilgilendirme

 • Hoparlör değişimi gerektiğinde size orijinal ve yan sanayi hoparlör arasındaki farklar ayrıntılı bir şekilde anlatılır. Bu sayede hangi hoparlörün tercih edileceği konusunda bilinçli bir karar verebilirsiniz.
 • iPhone 12 Pro hoparlör değişim ücreti ve tamir süresi size bildirilir. Bu şekilde işlem maliyeti ve süresi hakkında net bilgilere sahip olursunuz.

3. Onay ve Tamir İşlemi

 • Siz onay verdiğinizde, belirtilen süre içinde hoparlör değişim işlemi başlatılır. Bu süre zarfında cihazınızın hoparlörü profesyonelce değiştirilir.
 • Hoparlör değişimi işlemi tamamlandığında, cihazınızın hoparlörünün sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için testler yapılır.

Hoparlör Değişim Nedenleri Nelerdir?

iPhone 12 Pro hoparlör değişimi gerektiren durumlar şunlardır;

 • Hoparlörde cızırtı olması
 • Boğuk ve az ses çıkması
 • Hiç ses çıkmaması
 • Sesin gidip gelmesi

Yukarıdaki problemlerden birisini yaşıyorsanız öncelikle ses çıkışlarında toz ve kir kaynaklı tıkanıklık olup olmadığını kontrol ediniz. Tıkanıklık yok ise uzman bir servisten destek almanızı tavsiye ederiz.

Tamirburada’nın iPhone 12 Pro Hoparlör Değişimi Avantajları Nelerdir?

🔧 Kaliteli Parçalar ve İşçilik

Tamirburada, yüksek kaliteli veya orijinal yedek parçalar ve uzman işçilik kullanarak iPhone 12 Pro hoparlör değişimi işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle işçilik kalitesine güvenir ve 6 aylık onarım garantisi sunar. Onarım sonrası 6 ay boyunca oluşabilecek herhangi bir tamirat kaynaklı sorunu ücretsiz düzeltme taahhüt eder.

🚚 Kargo ve Yerinde Servis

Tamirburada, İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alsa da, şehir dışındaki müşterilere kargo anlaşmalı hizmet sunar. Bu sayede tüm Türkiye çapında hizmet verir. Ayrıca, Kadıköy ilçesindeki müşteriler için yerinde servis ve moto kurye seçenekleriyle hızlı ve kolay erişim sağlar. 

⏰Hızlı ve Verimli Hizmet

iPhone 12 Pro hoparlör değişimi işlemi, genellikle ortalama 1 saat içinde tamamlanır. Ancak bazı durumlarda işlem süresi uzayabilir, bu özellikle Tamirburada’nın randevu yoğunluğuna veya cihazın ek onarımlara ihtiyaç duymasına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, cihazınızı şehir dışından kargo ile gönderirseniz, tamir süresi iş günü olarak hesaplanır.

💰 Uygun Fiyatlar

Tamirburada, rekabetçi fiyatlarla kaliteli hoparlör değişimi sunar. Bütçenizi zorlamadan iPhone 12 Pro’nun hoparlörünü yenileyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 12 Pro Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.