Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Hattım Hangi Operatörde

hangi operator

Kabul etmeliyiz ki cep telefonları artık birer ihtiyaç. Birbirimiz ile görüşmenin ötesinde cebimizdeki bilgisayarların iletişim ve internet işlevlerini kullanabilmek için telefon operatörlerinin sunduğu hizmetlerden faydalanıyoruz. Aklınıza şu soru gelebilir; “ Hattım Hangi Operatörde “  bu konu ile ilgili size bir içerik hazırladık.

Hattım Hangi Operatörde Nasıl Anlaşılır?

Akıllı telefonlar hayatımızda yok iken aslında operatörünüzü öğrenmek hiç de kolay bir işlem değildi. Eskiden operatörü öğrenmek için sadece sim kartın üzerindeki yazıları okuyarak anlayabilir ve ekranın sol üst köşesinden okuyarak anlayabiliyorduk. Ancak akıllı telefonlar ve e-devletin hayatımızda daha aktif olduğu bu dönemde kullandığınız hattın operatörünü bulmanız çok kolaylaştı.

Operatör Tespiti İçin Etkili Yöntemler

Akıllı telefonların çok büyük bir kısmında sol üst köşede operatörünüzün adı yazar ve en basit tespit yöntemlerinden biridir.  

İkinci yöntem ise eski bir yöntem olan sim kart üzerinde yazan operatör adını okumaktan geçer. Ancak bu kısımda hat taşıma kaynaklı yanılmalar olabilir. 

Son yöntem ise https://www.turkiye.gov.tr/btk-numara-tasima adresine girdiğinizde başındaki sıfırı silerek sorgula diyebilir ve kısa bir sorgunun ardından hattınızın hangi operatöre ait olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Hattınızın hangi operatöre ait olduğunu akıllı telefonunuzun sol üst köşesinden göremiyorsanız, ayrıca arama ve internet hizmetlerini de kullanamıyorsanız; cihazınız sim kart soketi ile ilgili bir sorun karşınızda olabilir. Tamirburada Bu konuda profesyonel destek sağlayabilir.

Daha çok blog içeriği için Tamirburada Blog adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.