Google’da Gör

Müşteri Memnuniyeti! Google’da Gör

Telefon Ekranı Kırıldı

Telefon Ekranı Kırıldı

Telefon ekranı istenmeyen bir duruma maruz kaldığı zaman kırılma gösterebilir. Bu tür kırılmalar, ekranın rahat bir şekilde kullanılmasına engel olur. Hatta bu kırılmalar yüzünden cihaza büyük bir zarar gelebilir. Bu durumda yapmanız gereken en doğru şey, profesyonel bir teknik servisten destek almanız olacaktır. Telefon ekranı kırıklarını düzelten Tamirburada, cihazınızı ilk günkü haline getirir. Telefon ekranı kırıldı diye üzülmeyin! sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ekranın kırık boyutu ne kadar büyük olursa olsun tamir edilir. Öncelikle ekranın hasar durumuna bakılır ve duruma göre size bilgi verilir. Bazı akıllı telefonların teknolojinin gelişmesi ile tasarımda önem aldığından cihazların arka kısımları cam olarak üretiliyor. Arka kapağı da hasar sonucunda kırılabiliyor.  Bu durumda firma, kapak onarımını da yapar.

Cep telefonu kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu durum, hemen herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Ancak bu sorun karşısında endişe duymanıza hiç gerek yoktur. Kırık onarımını ve tamirini yapan firma, bu işlemleri yerine getirirken cihazınıza kesinlikle zarar vermez.

Ekran tamiri yapılırken komple ekran değişimi yapılması daha doğrudur. Çünkü akıllı telefonlar, ekran üzerinden kullanıma sahiptir. Ekranın hiçbir şekilde aksama yapmaması için komple değişim yapılması daha mantıklıdır. Firma, bu değişim konusunda oldukça başarılıdır. Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun ekran değişimi yapar.

Telefon Ekranı Kırıldı Ama Dokunmatik Çalışıyor Ne Yapmalıyım?

Bazı telefonlarda ekran kırılması olmasına rağmen dokunmatik çalışmaya devam eder. Dokunmatiği çalışıyorken cihazınızı kırık bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat kırık bir ekran telefonun fiziksel görüntüsünü bozar. Ayrıca cihazı rahat bir şekilde kullanabilmenize de engel olur. Bu yüzden dokunmatik çalışıyor olsa bile ekran değişimi yapılması daha mantıklıdır. Firma, dokunmatiği çalışan cihazların da ekran değişimlerini yapıyor. Üstelik çalışan dokunmatiğe zarar vermeden işlemi gerçekleştiriyor.

Temizlenen hoparlörler genelde eskisi gibi çalışır duruma gelebilmektedir. Hoparlörlerin üzerinde diğer parçalar gibi elektronik devreler bulunmuyor bundan kaynaklı temizlik ve kurutma ile eskisi gibi çalışma olasılığı yüksektir.


Bu İçerikler ilgi Çekiyor;

Telefonun Hoparlörüne Su Kaçtı
Telefon Bataryası Neden Şişer ?

iPhone Orjinal Ekran Nasıl Anlaşılır ?


Telefonun Ekranı Kırıldı İçindekiler Gider Mi?

Telefon ekranı kırıldığı zaman içindekilere ne olacağı endişesine kapılmanız gayet normaldir. Ekran kırılmaları, cihaz hafızasına herhangi bir zarar vermez. Sadece cihazın kullanımına engel olur. Bu durumda ekranınız kırılsa bile içerisinde bulunan her şey sabit kalır. Ekran kırılmasından sonra cihazınızı kullanmaya devam edemeyebilirsiniz. Bu durumda ekran kırığı yapan bu firmaya gelerek cihaz içerisindeki bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Firma, tamir sürecinde cihaz içerisinde yer alan hiçbir şeye zarar vermez. Tüm bilgilerinizi gizli tutar ve kimseyle paylaşmaz. 

Özellikle de akıllı telefon ekranları daha çabuk kırılma özelliğine sahiptirler. Bu tür telefon modelleri, ekran sayesinde kullanım sunar. Bundan dolayı telefonunuzun ekranı kırıldığı zaman cihazı kullanabilmeniz mümkün olmayabilir. Bu durumda ne yapacağınızı ve bilgilerinize nasıl erişeceğinizi düşünmeniz normaldir. Bu firma sayesinde telefon ekranı kırılmasına kesin çözüm bulabilirsiniz. Değişim ve tamir konusunda usta olan firma, cihazınızın modelini dikkate almaksızın hizmet veriyor. 

Cihazınızın içerisinde bulunan şahsi belge, video, fotoğraf ve ses dosyalarınıza kesinlikle bakmıyor. Firma sadece ekran kırığını değil aynı zamanda arka kapağında herhangi bir zarar varsa o zararı da düzelterek size teslim ediyor. Ekran değişimini hem güvenli hem de uygun fiyatlı bir şekilde yaptırmak isterseniz, firmayla iletişime geçebilir ve telefonunuzu teslim edebilirsiniz. Firma, kırık tamirini yaptıktan sonra telefonunuzu size teslim eder.

Telefonun Ekranı Kırıldı Ne Kadara Yapılır ?

Akıllı telefonların  ekranının kırılması çok can sıkıcı bir durumdur. Çünkü kullanıcılara peşinden getirdiği bir maddi ve manevi zorluklar oluşturmaktadır. Peki şimdi gelelim, Telefonun ekranı kırıldı ne kadara yapılır ? sorumuza.

Cep telefonlarının ekranları, marka ve modeline göre değişmektedir. Sebebi bazı modellerde ekranlar Lcd, Oled ve Amoled  ekranlar olarak cihazın kalitesine ve fiyatına göre farklılık gösterirler. Bu grupta en pahalısı amoled ekran sınıfıdır. Lcd ekranlar genellikle alt segment cihazlarda kullanılır ve uygun fiyatlı olurlar. Yani özetleyecek olursak ekran fiyatları cihaz üzerindeki ekran yapısına göre değişmektedir.

Telefon Ekranı Kırıldı Garantiye girer mi ?

Kullanıcıların merak ettiği konulardan bir diğeri ise , Telefon ekranı kırıldı garantiye girer mi ? sorusudur. Kullanıcı kaynaklı oluşan hasarlar servisler tarafından karşılanmamaktadır. Fakat cihazınızı satın alırken firmadan cihazınıza kasko hizmetinde aldıysanız, ücretsiz olarak tekrar ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Daha çok faydalı içerik için Tamirburada Blog sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Sor!
Sorununuz için Hemen Yardımcı Olabilirim
Tamirburada Destek Hattı
Size Yardımcı Olmayı Çok İsterim Sorununuzu İletin; Müşteri Temsilcimiz Uygun Olduğunda Size Yardımcı Olacak.